مشخصات کامل و تصاویر ریلمی ۷ فاش شد

پس از به بیرون درز کردن برخی از شایعات، اکنون می توانیم با اطیمینان بیشتری در مورد گوشی هوشمند آینده ریلمی ۷ صحبت کنیم که باید در ۳ سپتامبر رونمایی شود. عکس های بسته بندی این گوشی با لیستی از مشخصات و همچنین تصاویر خود گوشی در فضای وب فاش شد.

مشخصات کامل و تصاویر ریلمی ۷ فاش شد

این گوشی هوشمند روی تراشه هلیو جی ۹۵ مدیاتک بنا شده است. می توانیم فرض کنیم که این تراشه یک نسخه اوکلاک شده از جی ۹۰ تی باشد. در هر صورت، ریلمی ۷ بهره وری بالاتری نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت.

این گوشی هوشمند همچنین از دوربین ۶۴ مگاپیکسلی سونی، صفحه نمایش ۹۰ هرتزی، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ ۳۰ واتی برخوردار خواهد شد. یعنی شارژر ۶۵ وایت که توسط تبلیغ می شود، هنوز تنها برای مدل پرو ریلمی ۷ در دسترس خواهد بود.

ریلمی 7

نسخه فاش شده دارای ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است، اما احتمالا نوع پایه دارای رم ۶ گیگابایتی خواهد بود.

به هر حال همه این مشخصات با اطلاعاتی که اخیرا فرد خودی ماکول شارما افشای کرده است برابر است. ان بدان معناسبت که به احتمال زیادی، اطلاعات وی در مورد ریلمی ۷ پرو هم صحیح بوده است.

این مدل به تراشه اسنپدراگون ۷۲۰G، صفحه نمایش آمولد اما با نرخ تازه سازی ۶۰ هرتزی و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ریلمی ۶ با قیمت ۱۷۰ دلار آغاز به کار کرد، بنابراین ریلمی ۷ احتمالا با این قیمت پیشنهاد مناسب تری نسبت به آن باشد.

ریلمی 7 پرو

ریلمی شروع به تست سری ریلمی ۷ می کند

ریلمی در حال حاضر در حال آماده شدن برای رویداد آینده سری ریلمی ۷ که ماه سپتامبر در هند برگزار می شود، است. همانطور که انتظار می رفت، این مجموعه با دو دستگاه ریلمی ۷ و ریلمی ۷ پرو تشکیل خواهد شد.

این سازنده گوشی های هوشمند چینی پس از افشای دزدکی و فاش کردن در ویدیو، اخیرا خبر های جدیدی را در رسانه های اجتماعی خود منتشر می کند.

به تازگی ریلمی اولین ویدیو تبلیغاتی را از سری ریلمی ۷ را در حساب توییتر خود منتشر کرد. این ویدیو با کلمات سریع، سریعتر و سریعتر شروع می شود. سازنده گوشی های هوشمند با استفاده از ۷astestبه جای Fastest بازی کوچکی را انجام داده است. این عنوان تعریف مجدد از شعار شرکت برای این ترکیب است.

متاسفانه، ویدیو تیز چیز دیگری را درباره ترکیب بعدی نشان نمی دهد. این واقعیت نشان می دهد که گوشی هوشمند به رونمایی رسمی خود نزدیک شده است. با این گفته، باید در روز های آینده شاهد تیزر های بیشتری از این سری باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر