مشخصات کلیدی آنر پلی ۵ فاش شد

آنر پلی ۵ گوشی میان رده آینده آنر است. قبل از رونمایی، در حال حضر رندر ها و مشخصات اصلی آن را می بینیم. آنر باید برخی از گوشی های با کیفیت خود را افزایش داده و به بازار عرضه کند تا بتواند در این صنعت مطرح شود. با توجه به مشخصات کلیدی فاش شده، این گوشی میان رده بر روی صفحه نمایش و عملکرد تمرکز دارد.

رندر های آنر پلی ۵

GSMARENA رندر های این گوشی هوشمند را به اشتراک گذاشت. به لطف این تصاویر می توانیم که دارای نسخه رنگی بنفش است. آنر پلی ۵ دقیقا مثل گوشی های هوشمند قبلی آنر عالی به نظ رمی رسد. گفته می شود آنر پلی دارای نازکی ۷.۴۶ میلی متری و وزن ۱۷۹ گرم است.

آنر پلی 5

در بخش جلویی و بالای صفحه نمایش شاهد ناچ قطره ای هستیم. پنل پشتی آنر پلی ۵ به لطف ماژول دوربین مدرن به نظر می رسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات کلیدی

فاش کننده معروف ویبو، ایستگاه چت دیجیتال مشخصات اصلی این گوشی هوشمند منتشر نشده را به اشترام گذاشته است. به گفته وی آنر پلی ۵ از صفحه نمایش ۶.۵۳ اینچی اولد برخوردار خواهد بود. با توجه به دیده نشدن حسگر انگشت در بیرون دستگاه و اولد بودن صفحه نمایش آن می توان حدس زد که از یک حسگر اثرانگشت درون صفحه ای بهره مند خواهد بود.

در بخش دوربین هم شاهد ماژول دوربین چهارگانه هستیم که از سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، سنسور اولتراواید ۸ مگاپیکسلی، سنسور ماکرو ۲ مگاپیکسلی و سنسور عمق ۲ مگاپیکسلی متشکل است. در قلب پردازش های آن هم پردازنده دیمنسیتی ۸۰۰U قرار دارد که تراشه ای میان رده فایو جی از مدیاتک است.

از آنجا که وزن آن پلی ۵ فوق العاده سبک است انتظار نمی رود باتری آن بیشتر از ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر