مشخصات کلیدی گلکسی M32 در لیست گیکبنچ فاش شد

سامسونگ در حال آماده سازی برای رونمایی موج جدیدی از گوشی های هوشمند گلکسی A(x)2 و M(x)2 است. این شرکت به احتمالی زیادی به دلیل قیمتی مناسب و مشخصات مناسب موفق خواهند بود. در سال ۲۰۲۱، غول کره ای بالاخره فایو جی را به گوشی های هوشمند میان رده خود افزود. ماه گذشته هم که A52 و A72 5G را رونمایی کرد. در ماه جاری هم که تا به حال گلکسی M42 5G رونمایی شده و در آینده نزدیک ارزان ترین گوشی فایو جی این برند هم با عنوان گلکسی A22 5G رونمایی خواهد شد. ظاهرا در مراسم رونمایی آینده در کنار A22 5G چند دستگاه دیگر از جمله گلکسی M32 5G هم رونمایی می شود.

سری گلکسی M30 از زمان شروع به کار در بازار کاملا موفق بوده اند. و به علت انتظارات زیاد از این سری سامسونگ آن را تازه سازی می کند. آپدیت جدید این سری که گفته می شود به زودی رونمایی می شود در لیست بنچمارک با مشخصات کلیدی ظاهر شده است.

مشخصات کلیدی گلکسی M32 در لیست گیکبنچ فاش شد
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق لیست بنچمارک گیکبنچ، گلکسی M32 با شماره مدل SM-M325FV به بازار خواهد آمد. این دستگاه همچنین با ۶ گیگابایت رم، سیستم عامل اندروید ۱۱، رابط کاربری One UI 3.1 و پردازنده مدیاتک هلیو جی ۸۰ ارائه خواهد شد.

پردازنده M32 در تست تک هسته ای بنچمارک گیکبنچ ۳۶۱ امتیاز و در تست چند هسته ای ۱۲۵۴ امتیاز کسب کرده است.

این دستگاه هفته گذشته با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در پایگاه داده DEKRA ظاهر شده است. برخی از گزارش ها هم حاکی از آن است که M32 از روی A32 ساخته خواهد شد. ولی انتظار می رود باتری بزرگتری داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر