گوشی هوشمند وان پلاس PGKM10 با شارژ ۱۶۰ واتی در گواهی ۳C مشاهده شد

براساس گزارش های منتشر شده، شرکت تایوانی-چینی وان پلاس در حال آماده سازی خط تولید خود برای معرفی سری وان پلاس ۱۰ است. بخاطر همین موضوع یکی از نسخه های این سری در سایت گواهینامه ۳C مشاهده شده است که برخی مشخصات این دستگاه را فاش می‌کند.

شماره مدل PGKM10 برای این گوشی در نظر گرفته شده است و تاریخ سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ برای رونمایی این محصول تایید شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، این دستگاه با فناوری شارژ سریع ۱۶۰ واتی عرضه می شود که حاصل همکاری با اوپو است.

شماره مدل فوق در سایت ۳C با پشتیبانی از فناوری ۵G ثبت شده است و نکته جالب توجه این است که این شماره سریال برای یک تبلت در نظر گرفته شده است. اینجا جاییست که پیچیدگی به وجود آمده و معلوم نیست آیا محصول جدید وان پلاس گوشی هوشمند خواهد بود و یا یک تبلت.

گوشی هوشمند وان پلاس PGKM10
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخاطر فناوری شارژ سریع ۱۶۰ واتی احتمال اینکه محصول مورد نظر تبلت باشد بسیار کم خواهد بود. از طرفی هم اوپو که یکی از تامین کنندگان وان پلاس است، آخرین تبلت خود را با فناوری شارژ سریع ۳۳ واتی معرفی کرده است. با در نظر گرفتن تمامی این اطلاعات‌، می‌توان گفت که محصول مورد نظر، یک گوشی خواهد بود.

طبق گفته ها گوشی وان پلاس ۱۰ اولترا مورد انتظار ترین محصول این شرکت برای استفاده از فناوری شارژ سریع ۱۶۰ واتی SuperVOOC است. علاوه بر این، وان پلاس ۱۰ اولترا با صفحه نمایش ۶.۷ اینچ اولد به همراه دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسل سونی IMX766 عرضه خواهد شد. نرخ تازه سازی متغیر نیز در این مدل استفاده خواهد شد.

متاسفانه اطلاعات چندان زیادی از محصولات جدید وان پلاس در دسترس نیست و بخاطر همین باید تا زمان رونمایی و مشخص شدن اطلاعات کافی از آن منتظر باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر