مشکلات جدید حقوقی آمازون بخاطر ویروس کرونا

مشکلات جدید حقوقی آمازون بخاطر ویروس کرونا

بعد از مشکلاتی که شرکت آمازون در برخورد با ویروس کرونا داشته، حالا به یک مشکل اساسی دیگری برخورد کرده است که شاهد شکایت برخی از کارکنان و کارمندان از سوی آمازون به دادگاه های آمریکا شده اند که مشکل بزرگی را به وجود آورده است.

به گزارش بلومبرگ این پرونده شکایت از آمازون می باشد توسط دادگاه نیویورک رسیدگی خواهد شد و ۳ کارمند از بخش انبار داری آمازون به دادگاه از این شرکت شکایت داشته اند که موضوع اصلی این شکایت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

کارمندان با اشاره به اینکه تمامی پروتکل ها رعایت نمی شوند به این مسئله اشاره کرد که آمازون از لحاظ بهداشتی به کارکنان خود در بخش انبار هیچ توجهی ندارد و ممکن است افراد زیادی که در این بخش کار می کنند به ویروس کرونا مبتلا شوند که مشکل بزرگی برای آمازون می باشد.

مشکلات جدید حقوقی آمازون به دادگاه های آمریکا ارجاع داده شده است و به نظر می رسد این غول فناوری درگیر مشکل بسیار بزرگی در این حوزه شده است و قطعا در آینده ای نه چندان دور شاهد به وجود آمدن اختلالات زیادی برای این شرکت خواهیم بود.

این عملکرد قطعا بر روند تولیدی و درآمدزایی آمازون تاثیر مستقیم دارد و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های مختلف خواهیم بود که باعث خواهد شد تا روند معمولی آمازون از دست این شرکت خارج شود که باید منتظر این حالت و اتفاقات به زودی از سوی آمازون باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات جدید حقوقی آمازون بخاطر ویروس کرونا

مشکلات جدید حقوقی آمازون

تمامی این اتفاقات قبل از آشوب های اخیر آمریکا اتفاق افتاده است و با وجود این اتفاقات و آشوب های بسیار سنگین در تمامی شهر های آمریکا شاهد به تعویق افتادن این حالت بوده ایم که باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متفاوتی شده است.

مشکلات به وجود آمده برای آمازون می تواند مشکل بسیار جدی باشد و اگر این شرکت به طور جدی به این مسئله نپردازد در آینده ای نزدیک دچار برخی از مشکلات جدی خواهد بود که برای این شرکت به وجود آمده است و شاهد حالت های مختلف خواهیم بود.

هنوز پرونده آمازون در دادگاه های نیویورک در حال اجرا می باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت می تواند با استفاده از وکلای قدرتمند خود از این ماجرا به سلامت عبور کند و یا دچار خسارت و پرداخت سنگین از سوی دولت آمریکا خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر