مشکلات ضدانحصاری گوگل استرالیا همچنان ادامه دارد

مشکلات ضدانحصاری گوگل استرالیا همچنان ادامه دارد

شرکت گوگل بخاطر مسئله ضد انحصاری و مطالب انحصاری دچار مشکلات زیادی شده و حالا در کشور استرالیا که از سال گذشته ادامه دار بوده است باز هم محکوم به پرداخت جریمه سنگین شده است که واقعا می تواند برای این شرکت ضرر های بسیار زیادی به همراه داشته باشد و اتفاقات بسیار ناگوار و بدی داشته باشد.

گوگل با روش های مختلف ترکیب هوشمندانه و زیادی اجرایی کرده اما خروجی نه چندان جالبی به دست آورده و در نهایت اتفاقات بسیار بدی به همراه داشته و قطعا شاهد حالت های خاص و بسیار هوشمندانه ای خواهیم بود که از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده شده است.

حالت های ایجاد شده توسط این شرکت در بهترین حالت ممکن قرار دارد و قطعا ترکیب بسیار هوشمندانه ای خواهد داشت و قطعا می تواند ترکیب بسیار خوبی باشد که این شرکت از خود به نمایش گذاشته و توانایی های بسیار بالایی به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات ضدانحصاری گوگل استرالیا برای بار سوم نیز به دادگاه رسمی این کشور کشیده شده است و این بار با تمامی دوره ها تفاوت دارد، گوگل اعلام کرده برای آخرین بار در این دادگاه حاضر خواهد شد و اگر این دادگاه به نتیجه نرسد در دیگر دادگاه ها حضور پیدا نخواهد کرد.

مسئله ضدانحصاری اتفاقات بسیار زیادی به وجود آورده و نرسیدگی به این موضوع باعث شده تا هزینه های بسیار زیادی از سوی شرکت های مختلف پرداخته شود و اتفاقات بسیار ناگوار رخ دهد که واقعا قابل جبران نخواهد بود.

مشکلات ضدانحصاری گوگل استرالیا

قانون استرالیا که پرداخت هزینه اخبار مورد استفاده شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک را اجباری می کند آماده اجرا است. پارلمان استرالیا اصلاحات نهایی در قانون معامله رسانه های خبری را به تصویب رسانده است و براساس گزارش AP ، این تغییرات توافق شده توسط جاش فریدنبرگ خزانه دار کشور و مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر