مشکلات نرم افزاری توییتر بیشتر از سال گذشته است

مشکلات نرم افزاری توییتر بیشتر از سال گذشته است

توییتر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد و در این هیچ شکی نیست و فقط سوالی که در این میان به وجود می آید وجود برخی از مشکلات این شرکت می باشد که باعث می شود تا عملکرد این شبکه اجتماعی زیر سوال برود.

جک دروسی مدیرعامل توییتر در این باره گفت: ما در بخش جذب کاربر بسیار موفق بوده ایم و توانسته ایم روزانه حدود ۱۶۶ میلیون کاربر داشته باشیم که آماری بسیار فوق العاده و جذاب می باشد، اما سوال اساسی اینجا می باشد که مشکل نرم افزاری داریم.

این شخص همچنین افزود: مشکلاتی که ما در بخش تبلیغات داریم باید از سوی سرمایه گذاران رفع شود و باید مسئله تبلیغات گسترده می تواند ضرر های جبران ناپذیری به توییتر وارد کند و بخاطر همین امسال مشکلات نرم افزاری زیادی نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.

مشکلات نرم افزاری توییتر به زودی حل نخواهند شد و این باعث می شود تا شاهد اتفاقات غیر منتظره ای مانند خارج شدن کاربران و از بین طرف اعتماد کاربران به توییتر باشیم که می تواند برای این شرکت ضرر های بسیار زیاد و بدی را به همراه داشته باشد.

از لحاظ کاربری رشد ۲۴ درصدی داشته است اما این شبکه اجتماعی بیشتر بر روی هدف گذاری و نرم افزاری تاکید دارد و هنوز طبق گفته های جک دروسی به خواسته های خود نرسیده است و باید برخی از برنامه های خود را تا پایان سال ۲۰۲۰ اجرایی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات نرم افزاری توییتر بیشتر از سال گذشته است

مشکلات نرم افزاری توییتر

بخش درآمدزایی توییتر در دست سرمایه گذاران این شرکت می باشد و آنها تصمیمات مختلفی را درمورد بخش های تبلیغاتی دارند که باعث خواهد شد تا کنترل از دست جک دروسی (مدیرعامل توییتر) خارج شود و شاهد تبلیغات زیاد و گسترده از سوی این اپلیکشین باشیم.

علاوه بر این مشکل، توییتر مشکلات دیگری در بخش کدنویسی دارد که باعث می شود تا کاربران زیادی از عملکرد این شبکه اجتماعی ناراضی باشند و درنهایت باعث جدایی برخی از کاربران از توییتر خواهد بود که واقعا هزینه های جبران ناپذیری را به وجود خواهد آورد.

شرکت توییتر در سال های گذشته مشکلات زیادی در بخش نرم افزاری و مالی داشته است اما هیچکدام تا این حد بسیار این شرکت ضرر نداشته است و باعث از بین رفتن کاربران نشده است، بخاطر همین باید منتظر بمانیم و ببینیم که جک دروسی و تیم فنی توییتر برای این بخش تبلیغات چه برنامه هایی را اجرایی خواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر