مشکلات واتساپ و اینستاگرام رفع شد

مشکلات واتساپ و اینستاگرام رفع شد

شبکه اجتماعی اینستاگرام و واتساپ جزو زیر مجموعه های شرکت فیسبوک هستند و این دو در زیر نظر این شرکت فعالیت می کنند، دیروز مشکلاتی برای این دو شبکه اجتماعی و پیام رسان به وجود آمده بود که در سراسر دنیا کاربران دسترسی کاملی به آنها نداشتند.

حالا فیسبوک با انتشار یک توییت اعلام کرد این مشکل برطرف شده و حالا کاربران هر دو نرم افزار می توانند از قابلیت ها و حالت های ممکن استفاده کنند و بهترین خروجی و حالت ممکن را دریافت کنند و بهترین نتیجه و اتفاقات را از این دو نرم افزار داشته باشند.

دلیل قطعی و در دسترس نبودن این برنامه ها هنوز به طور کامل مشخص نیست و باید به طور کلی اعلام کرد که این شرکت در بهترین و بالاترین سطح ممکن توانسته خروجی هوشمندانه ای به دست بیاورد و در کنار عملکرد مثبت خروجی هوشمندانه ای داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات واتساپ و اینستاگرام رفع شد و این خبری بود که از سوی مدیر رسانه ای فیسبوک منتشر شد تا کاربران بتوانند بعد از یک روز اختلال در سرویس های این نرم افزار ها به طور کامل از قابلیت و توانایی های آنها استفاده کنند و بهترین حالت را داشته باشند.

دلیل این اختلالات تغییر سرور مرکزی و انتقال داده ها به یک مرکز اطلاعات جدید بود که با تغییر آدرس های مورد نظر شاهد به وجود آمدن برخی از مشکلات برای اتصال شدن کاربران به این نرم افزار ها بودیم که به طور اساسی و جدی برای رفع آن این شرکت اقدام کرد.

مشکلات واتساپ و اینستاگرام رفع شد :تغییرات جدید فیسبوک

این شرکت اعلام کرد در سال جدید میلادی یعنی ۲۰۲۱ قرار است اتفاقات خوبی برای نرم افزار های واتساپ و اینستاگرام رخ دهد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن حالت های خاص و جذابی خواهیم بود که از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد و عملکرد مثبتی به وقوع خواهد پیوست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر