مشکل عجیب غریب در صفحه نمایش آیفون ۱۲ مینی توسط کاربران مشاهده شده است

تعداد قابل توجهی از دارندگان آیفون ۱۲ مینی از زمان خرید، مشکلات حساسیت صفحه نمایش آیفون ۱۲ مینی را گزارش کرده اند. در انجمن های مختلف، می تواند اعتراضات بسیار را پیدا کنید که برای توصیف کنندگان ناخوشایند بوده است.

به ویژه، بیشتر کاربران زمانی از پایین صفحه قفل را به سمت بالا می کشیند تا قبل دستگه را باز کنند، یا وقتی فلش یا دکمه های میانبر دوربین روی صحفه قفل را فاش می دهند، این مشکل را تجربه می کنند.

مشکل این است که شبکه لمسی صفحه نمایش ضربه زدن یا کشیدن انگشت را برای بازکردن قفل را همیشه تشیص نمی دهد، حرکتی که با توجه به وجود فیس آیدی برا کاربران بسیار مهم است. البته لازم به ذکر است که مشکلات حساسیت پس از باز کردن قفل به پایان می رسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
صفحه نمایش آیفون 12 مینی

برخی از کاربران باهوش اظهار می دارند که عدم واکنش ممکن است به دلیل مشکلات هدایت جریان ضعیف در دستگاه باشد. قبل هم بررسی های مبنی بر اینکه آن زمان که گوشی هوشمند را به یک شارژر متصل می کنید، این مشکل به ناخودآگاه از بین می رود، یا زمان که گوشی روشن نیست و قابل گوشی را لمس می کنید همان اتفاق عجیب می افتد.

با این حال، هنوز اتفاق نظر وجود ندارد که دقیقا علت ایجاد باگ عجیب و غریب صفحه نمایش آیفون ۱۲ مینی چیست. و اینکه آیا مربوط به نرم افزار است یا خیر. اگر مشکل از سخت افزار باشد. پس به نظر می رسد اپل باید در تهیه نسخه های جدید آِیفون ۱۲ مینی برای مشتریان جدید دقت کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر