مشکل فنی اپلیکیشن Edison Mail به نظر خطرناک می باشد

مشکل فنی اپلیکیشن Edison Mail به نظر خطرناک می باشد

نرم افزار Edison Mail یک برنامه مانند جیمیل گوگل محسوب می شود که قابلیت های منعطف بیشتری نسبت به آن دارد و البته نمی تواند قدرت سرویس ایمیل گوگل را نادیده گرفت اما این اپلیکیشین نیز از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

امروزه ایمیل ها حرف اول را در بخش استناد و ثبت های مختلف می زنند و این می تواند برای برخی از کاربران و یا شرکت هایی که از ایمیل استفاده می کنند بسیار مهم و امنیتی محسوب شود. حالا تعدادی از کاربران سیستم عامل آی او اس به این دسترسی یافته اند که این اپلیکیشین ایمیل کاربران را لو می دهد.

برخی از کاربران این اپلیکیشین که بر روی پلتفرم iOA فعالیت می کنند از دیروز چند گزارش به برخی از سایت های معتبر داده اند که ایمیل های آنها خوانده شده است و یا برخی از ایمیل های ناشناس که برخی از آنها نیز مهم هستند برای آنها فرستاده شده است.

مشکل فنی اپلیکیشن Edison Mail هنوز توسط تیم برنامه نویسی این شرکت تایید نشده است و مدیر ارشد این تیم اعلام کرده است، هیچ مشکلی در این رابطه منتشر نشده است و از سوی گروه برنامه نویسی این شرکت هنوز هیچ مشکلی اعلام نشده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا یک تیم نفوذگر به این سیستم دسترسی یافته اند و برخی از اطلاعات کاربران این شرکت را تغییر داده اند که شاهد برخی از مشکلات فنی هستیم که می تواند باعث شود تا مشکلات اساسی برای کاربران این اپلیکیشین به وجود بیاید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکل فنی اپلیکیشن Edison Mail به نظر خطرناک می باشد

مشکل فنی اپلیکیشن Edison Mail

هنوز به طور کامل تعداد کاربرانی که به این مشکل دچار شده اند مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که بعد از مدتی آیا تعداد افرادی که به این مشکل دچار می شوند بیشتر خواهند بود و یا این حرف ها فقط شایعه برای خراب کردن برند این اپلیکیشین بوده است.

حریم خصوصی در ایمیل ها حرف اول را می زند و هر سازنده ای اگر نتواند به طور کلی این امنیت و احساس راحتی را برقرار کند، قظعا بروز چنین مشکلاتی می تواند هم امنیت پیام های کاربران را به خطر بیاندازد و هم می تواند باعث شود تا اعتماد به سرویس های ایمیل کمتر از قبل باشد.

امروزه تعداد سرویس های ایمیل محدود هستند و کاربرانی که به این پلتفرم ها وابستگی کامل دارند تعداد بسیار زیادی هستند و همین نیز باعث نگرانی بیشتر سازمان ها و کاربران سپردن برخی از اطلاعات محرمانه خود به این سرویس ها می باشد که در برخی از مواقع شاهد ضعیف بودن امنیت هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر