ایراد سرور جیمیل گوگل برای ۳۰۰ هزار ایمیل فعال

ایراد سرور جیمیل گوگل برای ۳۰۰ هزار ایمیل فعال

امروز گوگل اعلام کرد طی یک اتفاق فنی که به زودی رفع خواهد شد برخی از ایمیل هایی که کاربران ارسال کردند بخاطر مشکلات فنی و سرور های محلی باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های عجیب و غریبی باشیم که از سوی این شرکت ایجاد شده است.

ایراد در بخش سور محلی جیمیل های گوگل باعث شده تا اتفاقات عجیب و غریبی ایجاد شود و همین روند باعث اختلال حدودا ۳۰۰ هزار پیام شده است که قطعا برای گوگل مشکل بزرگی محسوب خواهد شد و باعث نارضایتی کاربرانی که دچار این مشکل شده اند خواهد بود.

گوگل اعلام کرد برای رفع این مشکل به طور انحصاری وقت صرف خواهد کرد و زمان تعمیر این بخش را ۲۳ ساعت اعلام کرده است که امکان دارد زودتر از زمان اعلامی این مشکل رفع شود، درخواست بسیار بالا باعث شده تا این مشکل اساسی و بزرگ به وجود بیاید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایراد سرور جیمیل گوگل باعث شده تا این شرکت به فکر ارتقا سرور های محلی خود باشد و در این صورت شاهد به تعویق افتادن آپدیت های ماهانه از سوی گوگل خواهیم بود که در هر بخش ارائه داده میشد و حالا بخاطر ارتقا سرور دچار یک مشکل بزرگ و اساسی خواهد بود.

گوگل در ماه های آینده به بروزرسانی های سخت افزاری و نرم افزاری خواهد پرداخت و شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار خاص از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش خواهد گذاشت و خروجی جذابی قطعا به همراه خواهد داشت.

مشکل و ایراد سرور جیمیل گوگل

باید منتظر ارائه خدمات نرم افزاری جدید گوگل برای سال ۲۰۲۱ باشیم، عملکرد مثبت و هوشمندانه این شرکت در سطح قابل قبولی ارائه داده خواهد شد و روند مثبت این شرکت همچنان ادامه دار خواهد بود و برای دستیابی به اهداف مختلف اقدام خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر