مصرف حافظه کروم کاهش میابد : تغییرات جدید گوگل

مصرف حافظه کروم کاهش میابد : تغییرات جدید گوگل

سال ها می باشد که نرم افزار مرورگر گوگل کروم با استفاده از حجم بسیار زیادی از حافظه رم دستگاه های کامپیوتری باعث شده تا افراد و کاربران زیادی از این وضعیت ناراضی باشند و بلاخره این ناراضی ها کار خودشان را کردند و گوگل در حال ایجاد تغییرات می باشد.

ما از هفته آینده شاهد عرضه آپدیت های متعدد برای رفع این مشکل خواهیم بود که از سوی گوگل برای کاربران عرضه خواهد شد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و زیادی خواهیم بود که واقعا عالی و جذاب خواهد بود.

نسخه قدیمی مرورگر گوگل کروم به طور وحشتانکی از حافظه رم را به خود اختصاص میداد که متاسفانه برخی از کاربران با این حالت موافق نبودند و باعث میشد تا کاربران زیادی از این برنامه دوری کنند که گوگل تصمیم به ایجاد تغییرات جدید کرد.

مصرف حافظه کروم کاهش داده می شود و قطعا اتفاق بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی گوگل خواهد بود که باعث بازگشت کاربرانی خواهد بود که بخاطر مصرف حجم رم بلاخره به حالت بسیار مناسب و عادی خود بازخواهد گشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در نسخه قدیمی گوگل کروم به طور وحشتناک از حجم رم استفاده می کرد که باعث ایجاد اختلالات و مشکلاتی برای کامپیوتر های ضعیف و متوسط میشد که متاسفانه کاربران گوگل از این وضعیت ناراضی بودند که این تغییرات برای رفع این مشکلات عرضه خواهد شد.

مصرف حافظه کروم کاهش میابد

مصرف حافظه کروم کاهش میابد

طبق اعلام گوگل نسخه های جدید نسبت به دستگاه ها تغییر داده خواهند شد و به صورت اتوماتیک تغییر خواهند کرد و برای اجرای کامل نسخه جدید کاربران می توانند به صورت دستی اقدام به آپدیت کنند که بهترین حالت بروزرسانی می باشد.

مهندسان گوگل تمرکز اصلی خود را کامپیوتر های ضعیف قرار داده اند و همین نیز باعث می شود تا اتفاقات بسیار جالب و جذابی برای این دسته از کاربران بیافتد که باعث ایجاد حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای می باشد که می تواند برای کاربران مناسب باشد.

در کل این حالت بسیار عالی می باشد و برای تمامی کاربران که از این نرم افزار استفاده می کنند یک خبر خوش می باشد که قطعا باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای خواهیم بود که از سوی گوگل عرضه خواهد شد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر