آیپد ایر اپل با تراشه M1 آخرین دستگاه از نسل آیپد ایر خواهد بود

چند ساعت تا برگزاری رویداد رسمی اپل باقی نمانده است و اکنون شاهد انتشار چند گزارش رسمی درمورد محصولات موجود اپل در این رویداد هستیم. یکی از محصولاتی که در این مراسم معرفی خواهد شد، آیپد ایر M1، آخرین دستگاه از نسل آیپد ایر اپل خواهد بود. به نظر می‌رسد آیپد ایر اپل با تراشه M1 همراه خواهد بود و نسبت به مدل قبل ارتقا قابل توجهی خواهد داشت.

طبق گزارش MacRumors، اپل ویژگی های زیادی برای آیپد ایر ۲۰۲۲ در نظر گرفته است. یکی از مهم ترین آنها بهره‌گیری از تراشه M1 است که نسبت به مدل قبل ارتقا داده شده است. اپل با این کار قصد دارد فاصله میان مک بوک ها و آیپد ها را بسیار کم کند که قطعا کار سختی خواهد بود.

علاوه بر پردازنده، شاهد استفاده از قلم هوشمند به همراه افزایش کیفیت نمایشگر در این تبلت خواهیم بود.همچنین در یکی از گزارش ها اشاره به پردازنده A15 بیونیک که از فناوری ۵G پشتیبانی می کند، شده است و از مشخصات قابل توجه آن می توان به نمایشگر پروموشن و سنسور لیدار اشاره کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
آیپد ایر اپل با تراشه M1

برخی از منابع هم اعلام کردند احتمالا اپل از مشخصات و ویژگی آیپد پرو ها در این دستگاه استفاده کند. استفاده از تراشه M1 باعث خواهد شد قدرت این تبلت نسبت به مدل قبلی افزایش قابل توجهی داشته باشد.

پردازنده M1 اپل دارای هشت هسته است که در مقایسه با تراشه A15 که دارای ۶ هسته است، عملکرد بهبود یافته‌ای ارائه خواهد کرد. یکی از دلایلی که اپل قصد دارد از تراشه M1 استفاده کند، بهره‌گیری از قدرت و کیفیت این پردازنده برای ارتقا کارایی آیپد ایر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر