معرفی برنامه رادیو جهانی – Tuneln Radio

برنامه رادیو جهانی – Tuneln Radio Pro

رادیو یکی از رسانه های پرکاربرد همه گیر جهان است که به عنوان اولین رسانه رسانه همه گیر جهان هم لقب گرفته است. اولین جرقه امواج بی سیم در سال ۱۸۶۰ به ذهن فیزیکدان و ریاضی دان اسکاتلندی، جیمز کلارک ماکس دل رسید.

تا در سال ۱۸۹۰ آزمایش هایی در این زمینه توسط برانلی فرانسوی انجام شد بعد از آن در مارس ۱۸۹۶ پوپوف اولین پیغام تلگرافی را به مسافت ۲۵۰ متری ارسال کرد.

در سال سال ۱۸۹۵ گولیلمو مارکونی ایتالیایی اولین پیام رادیویی را به به وسیله یک ارتباط بی سیم به فاصله ۳ کیلومتری ارسال کرد، به سایه این ارسال پیام وی به نام مخترع رادیو معروف گردید.

اولین دستگاه رسمی پخش رادیو در سال ۱۹۲۰ در انگلستان تست شد و در سال ۱۹۲۶ اولین کنفرانس بین المللی رادیویی با شرکت ۲۷ کشور در برلین برپاشد و اولین آیین نامه مقررسات ارتباطات رادیویی به تصویب رسید. جالب است که بدانید در دنیا چند میلیارد گیرنده رادیویی وجود دارد.

رادیو اکنون هم با گذشت سال ها از تاسیس و پایه گذاری و پیدایش رسانه های تصویری باز هم دارای محبوبیت خاصی در میان مردم بوده است.

محبوبیت این رسانه تا حدی افزایش یافته که توسعه دهندگان اندروید را به این فکر وا داشته که این رسانه را به دستگاه های موبایل منتقل کنند.

ذائده یکی از این فکر ها برنامه Tuneln Radio Pro می باشد که یک رادیو آنلان و زنده با قابلیت های فراوان است که توسط کمپانی Tuneln Inc برای گوشی های اندرویدی ساخته شده است.

همه ایستگاه های رادیویی محبوب جهان در این اپلیکیشن وجود داشته و شما با نصب آن قادر خواهید بود که به بزرگترین فرکانس های رادیویی دسترس کامل داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این برنامه دو موج FM و AM را تحت پوشش خود دارد و علاوه بر این ایستگاه های رادیویی را در دسته بندی های جهانی، منطقه ای و کشوری در دسترس کاربران خود قرار می دهد.

کمپانی Tuneln با قابلیت جستجو و جو که در اپلیکیشن Tuneln Radio Pro قرار داده بوده به کاربران این برنامه اجازه می داد که در عرض چند ثانیه ایستگاه رادیویی مدنظر خود را پیدار کرده و لیست ایستگاه های مورد علاقه خود اضافه کنند.

یکی دیگر از قابلیت های مهم Tuneln Radio Pro این است که شما می تواند در هر زمانی برنامه های در حال پخش یک کانال را ضبط کرده و در زمان دیگر به صورت آفلاین به آن ها گوشی دهید.

علاوه بر این قابلیت Tuneln Radio Pro یک قابلیت برای اتصال به کروم کست را دارا بوده که یک تجربه بی نظیر را برای پخش رادیو در محیط های خانوادگی فراهم می کند.

برنامه رادیو جهانی

امکانات برنامه رادیو جهانی – Tuneln Radio Pro

  • پشتیبانی از ایستگاه های رادیویی AM و FM
  • دسترسی به ایستگاه های رادیویی محبوب و پرمخاطب جهان
  • دسته بندی ایستگاه های رادیویی با موضوعات مختلف
  • جست و جوی ایستگاه مورد علاقه در عرض چند ثانیه
  • دسترس به هزاران کتاب صوتی
  • دسترسی به ۶۰۰ دستگاه موسیقی
  • قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش برای گوش دادن در زمان دیگر به صورت آفلاین
  • پشتیبانی از اتصال به کروم کست
  • اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی

شما می توانید برنامه رادیو جهانی Tuneln Radio Pro را با کلیک بر روی لوگو زیر که مربوط به این برنامه است آن را از گوگل پلی استور دانلود کنید.

___ با سیم پو باش از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر