معرفی برنامه Likee : برنامه محبوب ویدیویی

برنامه محبوب ویرایش ویدیو با نام قبلی اثر ویژه لایک که حال به Likee تغییر داده است. نه تنها نام، بلکه آرم و نشانک و پیشنهاد های برنامه را تغییر داده است. در حالی که در اصل برنامه یک پلتفرم ویدیوی کوتاه باقی مانده است، اکنون این نرم افزار بازسازی شده است تا تجربه کاربری بهتری را با ویژگی های جدید اضافه شده، دسته بندی منتوعی از محتوای ویدیویی و امکان مواجهه با محتوایی ویدیویی جدید از طریق ویژگی نزدیک ارائه دهد.

Likee که قبلا هم به نام LIKE Video متعلق به یک شرکت مستقر در سنگاپور به نام BIGO Technologies است و راهی را برای ایجاد فیلم های سرگرم کننده و نشان دادن استعداد خود به کاربران ارائه می دهد. برنامه برای تهیه فیلم های جذاب یک ویرایشگر ویدیو، یک بانک بزرگ از فیلتر های ویدیویی و جلوه های ویژه ارائه می دهد.\

آپدیت جدید نه تنها طراحی جدیدی را نیز اضافه کرده که فیلم های خسته کننده و دنیوی را به موارد جالب تبدیل می کند. در این پست، ویژگی های جدید برنامه یعنی YAY و NAY را هم مورد بحث قرار می دهیم.

اکنون صفحه اصلی جدید چیزی بیش از فیلم های پرطرفدار را ارائه می دهد. سبک صفحه اصلی جدید، فیلم ها را برای سهولت مشاهده کاربران دسته بندی می کند. سه بخش مختلف وجود دارد: دنبال کردن، محبوبیت و مجاورت/ در بخش زیر فیلم ها از افرادی که در Likee دنبال می کنید را نشان می دهد.

بخش محبوب برای فیلم های پرطرفدار در برنامه است. بخش نزدیک یا همان مجاورت فیلم هایی را از افرادی که در نزدیکی شما هستند از جمله افراد غریبه نشان می دهد. این یک تغییر مهم است و به شما کمک می کند اکتشافات جالب ویدیویی از سازندگان اطراف را انجام دهید.

همچنین فاصله کاربر از موقعیت مکانی شما را هم نشان می دهد و گزینه ای برای فیلتر کردن فیلم بر اساس جنسیت به شما می دهد.

این برنامه همچنین با محتوای ویدیویی عمودی، تفکیک و تجربه مشاهده فیلم ها را بهبود بخشیده است. صفحه اصلی دارای برچسب های دسته بندی عمودی متنوعی هستند که کاربران را قادر می سازد فیلم های ارجح خود را انتخاب کنند. همچنین ک سیستم عامل متمرکز تر برای جمع آوری مطالب ویدیویی در اختیار کاربران قرار می دهد.

شما به راحتی می توانید فیلم ها را بر اساس طبقه بندی پیدا کنید و همچنین هشتگ هایی را برای برنامه دنبال کنید تا فیلم های جدیدی که با هشتگ بارگذاری شده اند را تغییر دهید. هم اکنون فیلم اهی به سطل های مانند غذا، کمدی، ورزش و اخبار تقسیم می شوند که نام تعداد از آنهاست . این کار سهولت مشاهده و انتخاب را برای کاربر امکان پذیر می کند و در عین حال تنوع را نیز ارائه می دهد.

برای آپلود ویدیو های شخصی خود یا افراد دیگر در برنامه ویدیویی Likee، به حساب کاربری نیاز دارید. با این حال، این برنامه به شما امکان می دهد فیلم های حتی بدون این که حساب کاربری داشته باشید مشاهده کنید.

برنامه ویدیویی Likee با یک سازنده ویدیویی جادویی برش بسته بندی شده است، که کلیپ های سفارشی منحصر به فرد، دابسمش، همگام سازی، دوتایی، جلوه های ویژه مروم، مد روز و هزاران برچسب و موسیقی را برای شما ارائه می دهد.

برنامه ویدیویی Likee برای ایجاد فیلم های جذاب بسیار عالی است. می توانید به راحتی جالت ترین مطالب را برای اشتراک در اینستاگرام، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی خود انتخاب کنید.

با ابزار ویرایش هیجان انگیز، بیش از ۳۰۰ برچسب ایموجی و فیلتر های صورت مانند فیلتر های زیبایی Al یا همان هوش مصنوعی، استیکر های شیک، فیلتر های موسیقی جادویی ۴D، ابر قدرت و موارد دیگر، که کاربران می توانند فیلم های سرگرم کننده را ایجاد کنند که هیچ وقت جلوه های واقعی در آنها دیده نشده است !

برنامه ویدیویی Likee فیلتر ها و جلوه های ویدیویی قدیمی را حفظ می کند، اما تعدا زیادی از فیلتر های جدید از جمله مدرن، بیبی پینگ یا همان بچه صورتی، اورجینال، الگانس و زیبایی را به دامنه خود اضافه کرده است. فیلتر زیبایی برای زیبایی چهره و ظاهر بهتر فیلم ها، باعث بهبود رنگ پوست می شود و باعث می شود صورت باریک تر به نظر برسد. این گزینه به شما امکان می دهد تا نرم پوست، سفید کننده، لاغری و شکل چشم را کنترل و در صورت خواستن آن ها را تغییر دهید.

ویژگی های موجود مانند مو های کاملا رنگی، سوپرم و سایر برچسب های پویا برای ساخت فیلم های خارج العاده حفط شده است. Superme گزینه ای است خلاقانه برای ترکیب ویرایش عکس برای ایجاد فیلم است. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی یک تصویر ۲ بعدی را به یک فیلم سه بعدی منتقل کنید. برای برآورده کردن نیاز های مختلف کاربران، Superme  شامل چهار سری (عشق، خلاق، جالب و خنده دار) از بیش از ۸۰ گزینه نفیس و جالب است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برچسب Superme  به سازندگان بخش ساخت فیلم های خلاقانه مانند فیلم های بسیار نشان می دهد که دارای قدرت فوق العاده در شما یا قیلم های از این دست هستند. برای استفاده از هر فیلتری نیازی به تخصص در ویرایش ویدیو ندارید. قیلم هایی مانند عکسبرداری از خود در بین بیابان با استفاده از فیلتر که بسیار واقعی به نظر می رسند و برای اعمال این فیلتر فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارید.

Likee

برچسب موهای رنگارنگ عناصر سرگرم کننده ای را برای بازی با شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد رنگ موهای یک فرد را ویرایش کنید. هم اکنون می توانید در فیم های خود ظاهری شیک داشته باشید و مو های رنگی مورد نظرشان، را همه به صورت رایگان استفاده کنید. شما باید از بین سبک ها و رنگ های مختلف مو های متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. برای استفاده از این ویژگی روی برچسب های مو های رنگارنگ ضربه بزنید.

علاوه بر این، ویژگی لایو آپدیت شده به شما امکان تعامل با افراد خلاق و الهام بخش از سراسر جهان را می دهد. کاربران می توانند هم اکنون با سازندگان مورد علاقه خود گپ رو در رو داشته باشند و استعداد باورنکردنی و لحظات گرانبهای شما را به نمایش بگذارند.

در برنامه ویدیویی، پیدا کردن انواع مختلف محتوای ویدیویی جالب آموزنده، مانند آخرین اطلاعات فیلم، فروشگاه های رتبه بندی خوب در این نزدیکی، مهارت های مفید و هک ها یا همان راه های زندگی بسیار آسان است. مجهز به سیستم پیشرفته توصیه جهانی است. Likee به طور ویژه فید فیلم خود را برای شما شخصی می کند.

اگر ویدیوی یک سازنده را دوست دارید، می توانید به خالق آن نیز پاداش دهید که به آنها در دریافت توصیه های بهتر کمک می کند. این شرکت پاداش  “Wisdom Beans” را برای سازندگان در این نسخه اضافه کرده است. این بخشی از اتحادیه سازندگان استعداد های درخشان Likee است، به عنوان بخشی از سازندگان امضا شده به خاطر فیلم های منحصر به فرد ساخته می شوند، پاداش می گیرند و و آنها را به تولید محتوای حتی بهتر تشویق می کنند.

سازندگان می توانند به اتحادیه استعداد یاببی سازندگان بپیوندند و برای انتشار قیلم های ارزشمند در آمد کسب کنند. این ویژگی برای کمک به خالقان در کسب درآمد واقعی و تشویق آنها به ساختن محتوای با کیفیت وجود دارد. سازندگان امضا شده عملکرد پایه و درگیری قیلم ها را کسب می کنند. همچنین آماری دقیق از جوایز موجود است. مشخص نیست که آیا کاربران Likee می توانند بپیوندند یا ملاکی برای پیوستن به اتحادیه خالقان استعداد وجود دارد یا نه.

نقد بررسی پایانی Likee

Likee با یک رابط تمیز و آسان برای استفاده ارائه می شود. با استفاده از نوار انگشتان یا شیر های برقی می توان به راحتی در بخش های مختلف حرکت کرد. شما می توانید از فیلم های ارسال شده توسط دیگر سازندگان لایکی و همچنین ارتقا دانش با فیلم های جدید مبتنی بر مهارت و DIY لذت ببرید.

اگر علاقه مند هستید، می توانید با استفاده از ویرایشگر ویدیو و جلوه های ویدیویی، فیلم های شگفت انگیز فیلم برداری کنید و فیلم های را با انجمن Likee به اشتراک بگذاریدو محتوای ویدیویی منتوع عمودی جدید، تجربه تماشای فیلم را بهبود می بخشد. نسخه جدید برنامه محتوای کیفی را ارائه می دهد و از کاربران پشتیبانی می کند تا فیلم های مورد نظر خود را با سهولت پیدا کنند. این برنامه هم اکنون بر اساس محتوا نتایج جستجوی کاربران را تغییر می دهد. تعداد فیلتر ها و برچسب های یک امتیار اضافی برای ایجاد فیلم های زیبا و جالب است.

در نسل جدید دیجیتال می توان وظیفه انتخاب بین میلیون ها برنامه موجود در آنها را انتخاب کرد. Likee گزینه ای را ارائه می دهد که کاربر پسند، جالب و متفاوت از دیگران باشد. اگر هنوز استفاده از برنامه Likee را آغاز نکرده اید، می توانید با کلیک بر روی قلب مربوط به سیستم عامل خودتان این برنامه را دانلود کنید.

 

                         

         دانلود نسخه اندروید                                                                                                             دانلود نسخه iOS 

 

 

 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.