معرفی تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۳۰۰ در تاریخ ۲۶ جولای

معرفی تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۳۰۰ در تاریخ ۲۶ جولای

شایعات زیادی درمورد تراشه نسل جدید مدیاتک وجود دارد و رسانه های مختلفی به نسخه بعدی تراشه مدیاتک یعنی ۱۳۰۰ پرداخته اند. اما این شرکت هنوز اطلاعاتی درمورد نسخه بعدی پردازنده خود در اختیار رسانه ها قرار نداده است. اما طبق گفته یکی از منابع نزدیک به این شرکت، اعلام کرده قراردادی میان شرکت آنر و مدیاتک برای همکاری به ثبت رسیده است.

اینکه پردازنده Dimensity 1300 در تاریخ ۲۶ جولای معرفی خواهد شد شکی نیست، اما محصولی که از این تراشه بهره‌مند خواهد بود توسط خود شرکت مشخص نشده است. یکی از رسانه های چینی با انتشار یک قرارداد نامه میان آنر و مدیاتک، تبلت آنر V7 پرو را اولین محصول برای استفاده از این تراشه نام‌برده است.

این نسخه از تراشه مدیاتک از نظر طراحی و ساختار عملکرد مثبت و قابل قبولی به همراه خواهد داشت و خروجی که این شرکت تایوانی برای این محصول در نظر گرفته است احتمالا نسخه تقویت شده مدیاتک ۱۲۰۰ باشد. اطلاعات زیادی از مشخصات سخت افزاری و فرآیند ساخت این تراشه در دسترس نیست و به طور کامل مشخص نیست که آیا مدیاتک از چه لحاظی این نسخه را ارتقا داده است.

معرفی تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۳۰۰ می‌تواند بازار مدیاتک را تا حدودی افزایش دهد و این بخاطر کمبود تراشه در بازار جهانی و عملکرد متوسط کوالکام در ساخت تراشه خواهد بود. تراشه های اسنپدراگون ۸۸۸ و همچنین ۸۷۰ اگر عملکرد خوبی در مقایسه با نسخه ۱۳۰۰ مدیاتک نداشته باشند، قطعا انتخاب شرکت های تولید کننده و کاربران، نسخه مدیاتک خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، یک تصویر فاش شده از قرارداد میان آنر و مدیاتک است که طبق گفته منبع این عکس، مدیاتک در نظر دارد یک تراشه گیمینگ و سطح بالا برای بازار جهانی آماده کند و این نسخه آغاز نسل جدید مدیاتک خواهد بود.

همکاری مدیاتک و آنر برای ساخت تراشه جدید

معرفی تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۳۰۰

احتمال اینکه این تراشه از هسته های زیاد تری نسبت به نسخه قبل بهره‌مند شود وجود دارد و مدیاتک برای اجرایی کردن و استفاده از حالت های متنوع این نسخه از تراشه های خود به تمامی زوایای ماجرا واقف است و قطعا استفاده از نهایت قدرت و بهره‌گیری از تکنولوژی های جدید در دستور کار این شرکت خواهد بود.

استفاده از این تراشه ساختار محصولات گیمینگ بیشتر مورد توجه خواهد بود و مدیاتک نسبت به بازار های جهانی عملکرد خود را پیش خواهد برد. باید منتظر اتفاقات پیش آمده و عملکرد این شرکت تایوانی نسبت به بازار های جهانی باشیم که واقعا می‌تواند جذاب و خاص باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر