عینک هوشمند ریزر Anzu با قابلیت صوتی معرفی شد

عینک هوشمند ریزر Anzu با قابلیت صوتی معرفی شد

شرکت ریزر برای به دست آوردن قابلیت های هوشمندانه و عملکرد مثبت در حوزه سخت افزار و ارائه قابلیت های سخت افزاری به شدت وارد عمل شده است و شاهد به وقوع پیوستن حالت های عجیب و غریب و بسیار خاص از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

عملکرد مثبت و بسیار خاص این شرکت در سطح بسیار حرفه ای ارائه داده شده است و شاهد معرفی یک عینک هوشمند با قابلیت های جذاب و بسیار خاص هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و ترکیب جذابی از خود به نمایش گذاشته است.

ریزر برای این عینک هوشمند که دارای قابلیت های صوتی و دستیار هوشمند است برنامه های مختلفی دارد و قطعا برای به دست آوردن حالت های هوشمندانه و بسیار خاص عملکرد مثبتی از خود به نمایش خواهد گذاشت و در نهایت عملکرد مثبتی خواهد داشت.

عینک هوشمند ریزر Anzu با قابلیت مدیریت صوتی و چیپست هوشمند که توانایی های بسیار زیادی دارد معرفی شده است و امید اینکه نسل عینک های هوشمند توسعه داده شود راهی بازار های جهانی خواهد شد و قطعا عملکرد مثبتی برای این حوزه خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ریزر برای به دست آوردن بازار های هوشمند قطعا برنامه زیادی خواهد داشت و این عملکرد مثبت در حد و اندازه های این شرکت خواهد بود و خروجی جذابی به همراه خواهد داشت و حالت های فوق العاده کاربرد برای گیمر ها و افراد مبتدی ایجاد خواهد کرد.

معرفی عینک هوشمند ریزر Anzu

معرفی عینک هوشمند ریزر Anzu

لنزهای شفاف Anzu 35٪ نور آبی را مسدود می کنند تا خستگی و خستگی چشم را کاهش دهند و لنزهای عینک آفتابی آن ۹۹٪ نور UVA و UVB را قطع می کنند. Razer کار درستی انجام داده و شما را مجبور نکرده است که انتخاب کند کدام مجموعه از لنزها مناسب سبک زندگی شما باشد ، و در عوض فقط هر دو مجموعه را درون جعبه قرار دهید و بسته به نیاز خود اجازه تعویض آنها را می دهید.

در آغوش رانندگان ۱۶ میلی متری آماده هستند تا صدا را به گوش شما برسانند ، بدون اینکه واقعاً چیزی را در گوش خود بگذارید. این همان مفهوم Bose Frames ، Huawei’s Eyewear II و تعداد فزاینده ای از محصولات رقابتی است. بازوها دارای کنترلهای حساس به لمس هستند که به شما امکان می دهد موسیقی را مکث یا مکث کنید ، به تماس ها پاسخ دهید یا یک دستیار مجازی را احضار کنید. عینک های هوشمند Anzu به یک برنامه در تلفن Android یا iOS شما متصل می شوند ، جایی که یک اکولایزر صدا را از بلندگوها تنظیم می کند ، به علاوه بازیکنان می توانند زمان تاخیر بلوتوث را نیز تغییر دهند.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر