ماشین فراری F8 معرفی شد (مشاهده کنید)

ماشین فراری F8 معرفی شد (مشاهده کنید)

شرکت فراری قبل از این مدل ها و سری های زیادی از مدل F را راهی بازار کرده بود و بهترین فروش را نیز از همین مدل به دست آورده بود. اما این بار با بهینه کردن خودروی F8 و اضافه کردن قابلیت های دیگر بار دیگر این محصول را به بازار عرضه کرد.

این محصول در شهر لندن کشور انگلیس و در نمایشگاهی به تماشا گذاشته شد که بازدید کنندگان زیادی نیز برای مشاهده آخرین مدل و سری جدید فراری آمده بودند. همیشه ماشین های فراری از شاهکار های تاریخ خودروسازی محسوب می شوند.

این شرکت ایتالیایی با ساخت ماشین هایی با امکانات و قابلیت های زیاد و البته خودرو های زیبا و با طراحی بی عیب و نقص به بهترین مدل ها و ماشین های بازار تبدیل می شوند. این مدل از ماشین فراری از سری نسخه های اسپایدر می باشد و با تلفیق سری F و اسپایدر به دست آمده است.

همیشه ماشین های فراری برای اولین بار هیجان انگیز و لذت بخش نشان می دهند و مردم را به تعجب وا میدارند. فراری در اقدامی از مدل ۴۵۸ به ۴۸۸ ارتقا یافته است که مشخصات و قابلیت های خودرو نیز در این ارتقا تغییر یافته است.

ماشین فراری F8 معرفی شد (مشاهده کنید)

تغییرات ماشین فراری F8

فراری با جایگزین کردن مدل ۴۸۸ بجای ۴۵۸ و اضافه کردن توربو قدرتمند جان تازه ای به ماشین خود وارد کرده است که همین امر باعث پر قدرت تر شدن ماشین می شود.

ماشین فراری F8 از تکنولوژی توربو شارژ استفاده کرده است که باعث می شود سرعت و قدرت موتور ماشین بیش از عالی و قدرتمند باشد، این ماشین با پیشرانه ۳.۹ لیتری و دارای دو عدد توربو V8 می باشد که قدرت ماشین را بیش از حد زیاد می کند.

این نیرو که از موتور ماشین گرفته می شود، باعث می شود این ماشین در جاده های باز با سرعت تقریبا ۲۱۱ کیلومتر بر ساعت حرکت کند که واقعا زیاد است. قطعات استفاده شده مخصوص ماشین های مسابقه ای و اسپورت می باشد که فراری در این مدل استفاده کرده است.

همین کار ها است که باعث شده است شرکت فراری یکی از خاص ترین شرکت ها در صنعت خودرو سازی شود. فراری با استفاده از قطعات بهتر و درجه کیفیت عالی قدرت ماشین را نسبت به نسخه اولیه خود ارتقا می دهد که باعث سرعت زیاد در ماشین نیز می شود.

ماشین فراری F8 معرفی شد (مشاهده کنید)

نسبت سرعت و قدرت با قطعات

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همیشه این قانون در تمامی مدل ها و خودرو های فراری وجود داشته است و همیشه هم وجود خواهد داشت، این قانون یعنی هرچقدر کیفیت و قیمت قطعات خودرو زیاد تر باشد، کیفیت ، سرعت و قدرت ماشین نیز افزایش خواهد یافت.

فراری در تمامی مدل ها از این معادله استفاده کرده است و تقریبا می توان گفت تمامی مدل ها و خودرو های فراری با فروش فوق العاده ای همراه بوده است.

ماشین فراری F8 از قدرت ۷۱۰ اسب بخار استفاده می کند که قابلیت این را دارد، مسافت ۰ تا ۶۰ را تنها در ۲.۹ ثانیه انجام می دهد. این یعنی آخر قدرت و سرعت، شرکت ها و ماشین های دیگر برای رسیدن به این قدرت هزینه های زیادی در مقابل این مدل می کنند.

این محصول از بدنه فیبر کربن استفاده کرده است که مقاومت و محافظ رنگ را زیاد می کند. این خودرو ۴۴ پوند سبک تر از نسخه و مدل قبلی می باشد که آنقدر هم زیاد به چشم نمی آید و فقط در سرعت زیاد بیشتر احساس می شود.

این ماشین از تکنولوژی های جدید پشتیبانی می کند که باعث می شود قدرت،سرعت،وزن کمتر و از همه مهم تر اسب بخار اضافی برای این ماشین به ارمغان بیایید که برای تکامل یک خودرو واقعا عالی و کافی به حساب می آید.

ماشین فراری F8 معرفی شد (مشاهده کنید)

مشخصات دیگر ماشین فراری F8

این خودرو از کلاچ های پیشرفته استفاده می کند، این ماشین نیز دارای دو کلاچ می باشد که یکی برای ترمز و یکی برای گاز دادن می باشد، در ضمن این خودرو دنده اتوماتیک می باشد و از فرمان فوق هیدرولیک استفاده می کند.

تعداد دنده های این خودرو به ۷ عدد می رسد که تعداد جابجایی بین جعبه دنده را به بهترین شکل ممکن به رانندگان می دهد، و رانندگان می توانند با تصمیم مناسب و حرکت دادن دنده ها بین ۷ دنده بهترین سرعت و عملکرد را داشته باشند.

هنگامی که صحبت از خودرو فراری می شود یا طراحی خاص و منحصر به فرد این شرکت میافتیم. این شرکت از طراحی ها و قابلیت هایی در خودرو های خود استفاده می کند که باعث می شود حتی کسانی که طرفدار این شرکت نیستند، از این محصول تقدیر کنند.

ماشین فراری F8 یک ماشین اسپورن به شمار می آید و از آخرین تکنولوژی ها برای ساختنش استفاده شده است و همین امکانات و قابلیت ها است که این خودرو را خاص و جالب تر کرده است.

(*با سیم پو باش _(_)_تااز دنیا دور نمونی *)

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر