معرفی نسخه جدید Oculus در هفته آینده توسط فیسبوک

معرفی نسخه جدید Oculus در هفته آینده توسط فیسبوک

هدست واقعیت مجازی شرکت فیسبوک یکی از جذاب ترین و البته کاربردی ترین هدست های واقعیت مجازی در بازار است و نسبت به رقبای خود عملکرد و حالت های بسیار خوبی دارد که باعث می شود تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و بازار هیجان انگیز باشیم.

فیسبوک این محصول را برای نسل جدید توسعه داده و قرار است در هفته آینده آنرا به نمایش بگذارد، اکثر هدست های واقعیت مجازی شاهد استفاده از صنعت گیم و حوزه بازی های ویدیویی هستیم که اما این بار فیسبوک در یک کار خلاقانه آنرا به کار های تعاملی سوق داده است.

در این شرایط باعث می شود تا برای اجرای برخی کنفرانس ها و همچنین ایجاد اتاق های گفتگو بسیار مفید و کارکرد مناسبی به همراه خواهد داشت، همچنین این شرکت در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار هوشمندانه از سوی فیسبوک خواهیم بود.

معرفی نسخه جدید Oculus باعث خواهد شد تا شاهد نسل جدید هدست های واقعیت مجازی را در بازار های جهانی شاهد باشیم، این محصول ترکیبی برای کارکرد های گیم و همچنین صنعتی است که برای مدیران و همچنین بزرگان حوزه تکنولوژی بسیار مفید و کاربردی محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تکنولوژی واقعیت مجازی باعث می شود تا برای اجرای برنامه های تعاملی بیشتر توجه شود و همین تکرار در نوع ساختار و تاکید برای اجرایی کردن این نوع پروژه ها باعث خواهد شد تا شاهد خروجی بسیار جذاب و هیجان انگیز از سوی این شرکت قدرتمند و دیگر شرکت ها درمورد هدست واقعیت مجازی باشیم.

معرفی نسخه جدید Oculus

این هدست واقعیت مجازی نسبت به رقبای خود عملکرد مناسبی دارد و همچنین می توان گفت استفاده از فناوری های گرافیکی و اتصال دهنده به دستگاه های مورد نیاز نیز از دیگر قابلیت های ایده آل و بسیار هوشمندانه این هدست محسوب می شود که فیسبوک در دستور کار خود قرار داده است.

آوریل ۲۱ نسل جدید هدست واقعیت مجازی فیسبوک معرفی خواهد شد و باید منتظر عملکرد نهایی این شرکت درمورد این محصول سخت افزاری باشیم که واقعا در سطح قابل قبول و بسیار فوق العاده ای قرار خواهد گرفت و اتفاقات مناسبی اجرایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر