معرفی هیوندای النترا N در تاریخ ۱۴ جولای

معرفی هیوندای النترا N در تاریخ ۱۴ جولای

طبق گفته ها حالا به زمان معرفی و رونمایی خودرو هیوندای النترا N نزدیک شدیم و این شرکت کره‌ای در یکی از حساس ترین شرایط خود قرار دارد. هیوندای هیچ اطلاعاتی درمورد این نسخه خود فاش نکرده بود که در یک تیزر بسیار کوتاه شاهد یک خودرو از سوی شرکت هیوندای هستیم که به زودی معرفی خواهد شد.

هیوندای النترا N برای تاریخ ۱۴ جولای زمانبندی شده و توسط شرکت هیوندای یک رویداد انحصاری برگزار خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق‌العاده خاص باشیم که در بهترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و این شرکت باید یک رویداد ویدیویی از معرفی و رونمایی این محصول استفاده کند.

سدان جدید هیوندای تقریبا تمامی مشخصات خود را منتشر کرده و هرچند هیوندای تلاش زیادی بر این داشته است که اطلاعات خود را فاش نکند اما تصاویر منتشر شده از پیست نورنبرگ و همچنین اطلاعاتی مبنی بر رندر و شایعات منتشر شده درمورد خودرو این شرکت نشان دهنده برخی مشخصات فنی شده است.

معرفی هیوندای النترا N تقریبا با مشخصات فنی آشکار خواهد بود، موتور ۲.۰ لیتری از نوع توربو چهار خطی با حداکثر قدرت ۲۷۵ اسب بخار همراه خواهد بود. جعبه دنده شش سرعته به همراه ترکیب خوب فنی بهترین عملکرد ممکن را برای این سدان شرکت کره‌ای فراهم خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از لحاظ فنی این خودرو از فناوری های بروز بهره‌مند خواهد بود و خروجی این سدان بهتر از نسخه های موجود در بازار خواهد بود و عملکرد کلی ایجاد شده توسط این شرکت در بالاترین کیفیت و موقعیت خواهد بود که هیوندای برای نسخه N سری النترا در نظر گرفته است.

زمان معرفی هیوندای النترا N

احتمال اینکه این سدان از حالت اسپورت نیز بررخوردار باشد بسیار زیاد است و قطعا توانایی های استفاده شده در بخش طراحی و فنی قابل قبول خواهد بود. سری النترا جزو جذاب ترین و قدرتمندترین نسخه های این شرکت در بازار های جهانی محسوب می‌شود که شرکت کره‌ای توانایی های خوبی برای ساختار و ارائه این نسخه در بازار های بزرگ داشته است.

۸ روز تا معرفی این خودرو وقت باقی مانده و باید منتظر برگزاری یک رویداد آنلاین توسط هیوندای برای رونمایی این خودرو شگفت انگیز باشیم که شاید بتواند آمار هیوندای در چند ماه گذشته را افزایش دهد و پیشروی که تسلا در بازار ایالات متحده ایجاد کرده است را به نفع این شرکت کره‌ای دربیاورد.

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر