مقایسه ابعاد سامسونگ گلکسی S21 با گلکسی S21 پلاس

سری پرچمدار گلکسی S21 در حال تکمیل است و مراحل تولید انبوه به زودی شروع می شود. به همین دلیل، خبر های دقیق تر و بیشتری در حال شروع به ظهور در وب است، یکی از آنها عکس فوری است که امروز توسط فاش کننده معروف UniverseIce منتشر شده است،

مقایسه ابعاد سامسونگ گلکسی S21 با گلکسی S21 پلاس

که به وضوع تفاوت در اندازه دو دستگاه کوچک این سری یعنی S21 و S21 پلاس را نشان می دهد و به نظر می رسد که نسبت ابعاد تقریبا همان اندازه S20 و S20 پلاس است.

مقایسه ابعاد سامسونگ گلکسی S21 با گلکسی S21 پلاس

پیش از این معلوم شد که مدل برتر یعنی گلکسی S21 اولترا دارای تراشه پرچمدار S21 اولترا خواهد بود. علاوه بر این، طبق شایعات، سامسونگ برای انتشار سری گلکسی S21 عجله دارد و گفته می شود این سری را یک ماه زودتر از حدل معمول یعنی در اواسط ژانویه ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کرد.

مشخصات احتمالی گلکسی S21 اولترا

همانطور که ادعا شده بود، سامسونگ گلکسی S21 اولترا با سنسور اصلی بهبود یافته ۱۰۸ مگاپیکسی همراه خواهد بود. در عین حال، با تکیه بر حسگر جدید ISOCELL HM3 می توان ورودی نور را ۱۲ درصد افزایش داد. بنابراین، می توان با حفظ جزئیات بیشتر صفحه، صفحه های شب را سریعتر و بهتر بگیرید.

علاوه بر این، منبع همچنین نشان داد که S21 اولترا لنز ToF را هم لغو می کند و به یک سنسور تمرکز لیزر تغییر می کند. اگر چه پارامتر های بیشتر نامشخص است، اما بدون شک عکاسی همچنان از برجسته ترین دستگاه های از نظر دوربین خواهد بود.

s21 اولترا

 علاوه بر تراشه اسنپدراگون ۸۷۵، تراشه اگزینوس ۲۱۰۰ خود شرکت را هم رونمایی خواهد کرد. ضمنا، از همان فرایند ۵ نانومتری استفاده می کند و از طراحی هشت هسته ای “۱ + ۳ + ۴” بهره مند است.

در این روش، یک هسته بسیار بزرگ ایکس ۱ به کار رفته است که عملکرد آن ۲۳ درصد بیشتر از کورتکس A78 است. علاوه بر این، گلکسی S21 اولترا لوازم جانبی نمادین سری نوت یعنی S Pen را هم رونمایی خواهد کرد. اما سوراخی برای آن روی بدنه وجود نخواهد داشت. پس کاربران باید آن را جداگانه بخرند.

سامسونگ گلکسی S21

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر