گزارشی جدیدی از موتورولا ریزر ۲ ۵G فاش شد

موتورولا با وجود مشکلی که در صفحه نمایش تاشو وجود داشت، مورد توجه بسیاری با موتورولا قرار گرفت. تکرار بعدی، موتورولا ریزر ۲ ۵G، مدت هاست که با بهبود محافظت در برابر صفحه نمایش و اتصا ۵G شایعه شده است. و جدیدترین خبر زنده از چین نشان می دهد که این می تواند طراحی ریزر تاشو بعدی باشد.

تصاویر مورد نظر از یک پست ویبو است. با بررسی تصاویر می بینیم که دستگاه هیچ لوگوی موتورتولا روی بدنه خود ندارد. این ما را به این باور می رساند که می تواند یک مد نمونه اولیه نیز باشد. در قسمت عقب و دو طرف دستگاه دارای لبه های نقره ای است که دارای لبه های ساخته شده است. هنوز چیز های زیادی از چشم پنهان است. به طور خاص، لولا عقب کاملا قابل مشاهده نیست. این احتمال وجود دارد که موتورولا ممکن است در آنجا تغییرات خوبی داشته باشد.

موتورولا ریزر ۲ ۵G : بهبود در ساخت و دوام

یک دکمه در سمت چپ وجود دارد و مکانیزم لولا در هر و طرف به ارتعاشات از جنس استنلس استیل می دهد اما فقط می توانیم حدس بزنیم که برآمدگی های پشتیبانی قوی تر از ریزر OG باشند. با نکاهی نزدیکتر، این صفحه نمایش دارای یک صفحه نمایش با طراحی گسترده تر است و دارای یک سنسور سلفی است که در آن تعبیه شده است و تصویر دیگری صفحه ثانویه و یک ماژول دوربین عقب را نشان می دهد.

همه اینها با رندر های قبلی فاش شده ریزر توسط اوان بلس قاب اعتماد همیشه منطبق است. به گفته این پست در ویبو به جز چند اعلان موجود در صفحه، هیچ چیز دیگری نشان نمی دهد. همچنین، ما شاهد آن هستیم ه روی CMCC که حام شرکت ارتباطات موبای چین در چین است اجرا می شود. با این حا، سیگنال حام به جای ۵ شایعه شده ۴ را نشان می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

موتورولا ریزر ۵G فاش شد !! !@MaxWinebach @MaxJmb @Flossycarter @DSCCRoss @BenGeskin @moto @motorolaus @lenovo @lenovous#motorolarazr #razr #razr5g #motorolarazr5g

فولد یونیورس ۱ آگوست ۲۰۲۰

همه خبر ها وعده یقین کامل نیست. اما شباعت این تصاویر با تصاویر قبلی باعث می شو کمی اعتقاد داشته باشیم که می تواند همین باشد.به هر حال، در مورد دستگاه، طبق گفته اوان بلس، “ادیسه”کد گذاری شده است.

وی بعد از خبر دستگاه، آنقدر اندک بوده است. وی گفته است که این دستگاه ریزر ۵G نامیده می شود. انتظار می رود که این دستگاه دارای صفحه نمایش ۶.۲ اینچی P-OLED منعطف باشد در حای که گفته می شود صفحه نمایش دوم خارنجی دارای یک برآمدگی ۲.۷ اینچی است.

برای توجه نامگذاری، گفته می شود که یک تراشه کوالکام اسنپدراگون ۷۶۵G میان رده را پشتیبانی می کند و باتری کمی بهبود یافته ۲۸۴۵ میلی آمپر ساعتی دارد. گواهینامه های قبلی با شماره مدل XT2071-4 لقب ریزر ۵G را نشان می دهد که دارای شارژ سریع ۱۵ واتی می باشد.

همچنین انتظار می رود موتورولا دوربین های موجود در ریزر را با یک سنسور اصلی عقب ۴۸ مگاپیکسلی و یک سنسور سلفی ۲۰ مگاپیکسلی و سنسور سنسور ۱۶ و ۵ مگاپیکسلی قرار می دهد. در کل، این دستگاه هنوز یک کلمه رسمی ازموتورولا، لنوو دریافت کرده و قضاوت با خبر اولیه که فاش شده فکر نمی کنیم که با رونمایی آن در حال حاضر زیاد فاصله داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر