موتو جی ۴۰ با پردازنده اسنپدراگون ۴۸۰ رونمایی می شود

گوشی های هوشمند جدید از سری جی موتورولا امسال رونمایی می شود. علاوه بر موتو جی ۱۰ و موتو جی ۳۰، دستگاهی به نام موتو جی هم در حال توسعه است. طبق گزارش های، نام رمزی موتو جی ۴۰ همان موتورولا ایبیزا است. این دستگاه اخیرا با پردازنده اسنپدراگون ۴۸۰ در لیست گیکبنچ ظاهر شده است.

این تراشه جدید ترین پردازنده ۵g کوالکام است. علاوه بر این، این دستگاه در لیست Wi-Fi Alliance هم ظاهر شده است. طبق آخرین گمانه زنی ها، این دستگاه احتمالا اواخبر این ماه در هند رونمایی می شود.

موتو جی ۴۰ با صفحه نمایش ال سی دی ۹۰ هرتزی ارائه می شود. وضوع هنوز مشخص نیست و ممکن است ۷۲۰ پیکسل یا ۱۰۸۰ پیکسل باشد. با این حال، از شبکه های ۵g پشتیبانی می کند اگر چه اتصالات ۵g در دسترس نیست.

در گیکبنچ این دستگاه از شماره مدل XT2137-2 استفاده کرده است. بعضی اوقات، کواکلام از این پردازنده به عنوان مقرون به صرفه ترین پردازنده خود برای بخش ۵g خود استفاده می کند.

موتورولا آیبیزا در بنچمارک گیکبنچ ظاهر شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

موتورولا در حال آماده سازی برای عرضه بیشتر گوشی های ۵G در سال جاری است. این شرکت تقویم کاری خود در سال ۲۰۲۱ را با رونمایی موتورولا ادج اس، یک پرچمدار تازه نفس با قیمتی مقرون به صرفه شروع کرد.

این برند سال گذشته بخش ۵G خود را با دو دستگاه از سری موتورولا ادج شروع کرد، سپس دو گوشی میان رداه با نام های موتو جی ۵G و موتو جی ۵G پلاس به ارمغان اورد. اکنون شایعاتی حاکی از آن است که در حال حاضر یک دستگاه پایین رده قرار است با نام موتورولا آیبیزا فاش شود.

این دستگاه جدید در بنچمارک گیکبنچ با شماره مدل XT2137-2 ظاهر شد. این گوشی با نام رمزی موتورولا آیبیزا همراه است و ممکن است اولین گوشی موتورولا با پردازنده اسنپدراگون ۴۸۰ باشد.

در ماه گذشته، کوالکام از این پردازنده به عنوان مقرون به صرفه ترین پردازنده ۵G خود رونمایی کرد. تا کنون تنها دو گوشی ویوو وای ۳۱ اس و اوپو آ ۹۳ فایو جی دارای این پردازنده بودند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر