مچ بند شیائومی می بند ۵ در ۱۱ ژوئن رونمایی می شود

حساب ویچت عمومی شیائومی امروز زمان دقیق انتشار شیائومی می بند ۵ را اعلام کرد.

تغییرات اصلی می بند ۵

از نظر مشخصات کلیدی (که بهتره بگیم تغییرات کلیدی) شیائومی می بند ۵ با صفحه نمایش ۱.۲ اینچی همراه خواهد بود. جالب اینجاست که عکس های لایو شارژر جدیدی برای این ساعت هوشمند نشان می دهند.

ظاهرا، می بند ۵ جدید از نوع طراحی (افزونه) بهره خواهد برد. با وجود این تغییر، علاوه بر پایان دادن به چاپلوسی ها، این طرح همچنان دست نخورده باقی مانده است.

البته این طرح ممکن است موضوعی باشد، اما به نظر می رسد کمی صاف تر از سلف خود می باشد. می بند ۴ منحنی های برجسته تری دارد.

این یک رندر از می بند ۵ است. همانطور که به چشم می بینید و در بالا هم گفته شد هیچ حفره ای در آن وجود ندارد.

می بند 5

اما بزرگترین تغییر این است که این شرکت سوراخ موجود موجود در صفحه نمایش نسخه قبلی را برداشته است. علاوه بر این نسخه بین المللی و بهتره بگیم گلوبال عملکرد NFC را هم اضافه خواهد کرد.

می بند 5

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز که تا به حال آن را شنیده ایم، پشتیبانی از اندازه گیری اکسیژن خون است. این ردیابی ضربان را تقریب می کند. و از جمله دیگر ویژگی ها عملکردی بهداشتی می توان به ردیابی چرخه قاعدگی هم اشاره کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آنچه تا به امروز درباره شیائومی می بند ۵ می دانیم

گذشته از این، پیش از این در مورد ویژگی های جدیدی که به شیائومی می بند ۵ اضافه شده است، چیزی هایی را به دست آورده ایم. یکی از این عملکرد ها پشتیبانی گرفتن عکس از طریق گوشی هوشمند است.

و در حالی که بسیاری از ساعت های هومشند یا حتی بند های هوشمند، در حالی که این ویژگی حال هم جدید است، و سری شیائومی می بند ۵ برای اولین بار این ویژگی را دریافت می کند.

علاوه بر این در می بند ۵، ۵ حالت ورزشی وجود خواهد داشت که از جمله یوگا، دستگاه پله نوردی، قایقرانی، پرش از طناب و دوچرخه ایستا است. همچنین لازم به ذکر است که با افزایش حالت های جدید تعداد کل حالت های ورزشی به ۱۱ می رسد.

می بند 5

امروز هم خبر دیگری در مورد این بند هوشمند از مرجع خبر های گجت شیائومی فاش شده است. در این خبر جدید نسخه NFC شیائومی می بند ۵ با کد Kong Ming H شناخته می شود.

همچنین به غیر از این کد برخی از کارکرد های جالب این بند جدید را نشان می دهد. با توجه به کد فاش شده این بند، موارد مشخصات در می بند ۵ وجود دارد بدین گونه است: NFC، دستیار صوتی شیائومی، شماره گیری، یادآور رویداد، یادآوری هدف، قفل مچ دست، حالت شب، لانچر، دوربین، بازکردن قفل گوشی و غیره.

با ورود دستیار الکسا آمازون شاید نسخه چینی به احتمال زیاد از XiaoAi پشتیبانی کند، در حالی که نسخه گلوبال می بند ۵ با دستیار الکسا آمازون همراه خواهد بود.

می بند 5

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر