مک بوک ایر ۲۰۲۰ اپل تا هفته آینده رونمایی می شود؟

مک بوک ایر ۲۰۲۰ اپل تا هفته آینده رونمایی می شود؟

در این چند روز گذشته اتفاقات زیادی برای اپل افتاده است و ما نیز شاهد برخی از رفتار ها هستیم که نشان دهنده برخی از پروژه ها و مسائل از سوی اپل برای رفع و حل مشکلات خود شرکت می باشد، با شیوع کرونا این شرکت قرار است رویداد خود را به طور آنلاین برگزار کند.

همه شرکت اپل تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است و همین  نیز باعث شده است تا شاهد افت کیفیت و روند تولیدی این شرکت در چند سال اخیر بوده ایم و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که این شرکت دچار اختلال در برخی از قسمت ها شده است.

با وجود اینکه کووید ۱۹ بخش های مختلف این شرکت را قطع کرده است اما برخی از منابع نزدیک به اپل ادعا کرده اند این شرکت هفته اینده مک بوک ایر جدید خود را رونمایی و عرضه آنرا شروع خواهد کرد که قطعا خبری جالب و تعجب آور می باشد.

ما انتظار این را داشتیم که مک بوک ایر ۲۰۲۰ اپل امسال رونمایی شود اما انتظار آنرا نداشتیم که به این زمان کوتاه رونمایی شود و باید منتظر ماند و دید که آیا این خبر ها به واقعیت خواهد پیوست و یا باز هم شاید دچار برخی از اتفاقات خواهیم بود.

طبق زمان بندی اپل این محصول باید در مراسم WWDC این شرکت رونمایی شود، اما خبر های اخیر باعث شده است تا شاهد این باشیم که این دستگاه به احتمال زیاد از هفته آینده رونمایی شود و راهی بازار های جهانی برای فروش باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مک بوک ایر 2020 اپل تا هفته آینده رونمایی می شود؟

مک بوک ایر ۲۰۲۰ اپل

هنوز هیچ جزئیاتی درمورد این محصول از سوی اپل منتشر نشده است و مشخص نیست که آیا هفته آینده این محصول رونمایی خواهد شد و یا باز هم باید منتظر بمانیم و تا رویداد WWDC اپل منتظر عرضه و رونمایی این لپ تاپ باشیم.

یکی از دلایل مهم معرفی زود هنگام این محصول وجود فروش پایین این شرکت در ماه اخیر بوده است و همین نیز باعث شده است تا ضرورت رونمایی و عرضه این لپ تاپ را به اختیار بگیرد تا بتواند از این طریق ضرر خود را جبران کند و به نوعی روند تولیدی خود را بهبود دهد.

حال باید منتظر بمانیم و ببنیم که اپل این دستگاه قدرتمند و جذاب را هفته آینده رونمایی و عرضه خواهد کرد و یا باید تا رویداد WWDC منتظر بمانیم و طبق زمانبدی اپل شاهد این لپ تاپ قدرتمند و بسیار کارآمد از سوی این شرکت قدرتمند آمریکایی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر