مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل با تراشه M1 رونمایی شد

مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل با تراشه M1 رونمایی شد

باز هم اپل و باز هم مک بوک، دیروز طی مراسمی شرکت اپل لپ تاپ جدید خود را رونمایی کرد که دارای طراحی جدید و قابلیت های سخت افزاری قدرتمندی بود، این شرکت از تمامی لحاظ در بالاترین سطح ممکن این محصول را رونمایی کرده است.

قابلیت و اتفاقاتی که شرکت اپل برای این محصول در نظر گرفته است بسیار خاص و فوق العاده هوشمندانه می باشد و می توان گفت تجربه جالب و قابل توجهی را به خود اختصاص داده است و قطعا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی شرکت قدرتمند اپل خواهیم بود.

اتفاقاتی این شرکت در ساخت این محصول فوق العاده به کار گرفته بهره گیری از تراشه های جدید این شرکت مبتنی بر فناوری ۵ نانومتری می باشد که به ایده آل ترین حالت ممکن ساخته خواهد شد و قطعا ترکیب بسیار مناسب و هوشمندانه ای را به نمایش خواهد گذاشت.

مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل توانایی های قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای را به نمایش خواهد گذاشت و شاهد حالت های مناسب و بسیار جذابی هستیم که این شرکت از سوی خود ارائه خواهد داد و قطعا در بالاترین کیفیت ممکن ارائه داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این محصول در دو نوع ارائه داده خواهد شد و برای نوع اول شاهد بهره گیری از حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی به همراه حافظه رم ۸ گیگاباتی خواهیم بود که دارای قیمت ۱۲۹۹ دلار خواهد بود که جزو قدرتمندترین لپ تاپ های این شرکت نامگذاری خواهد شد. برای نوع دوم نیز شاهد بهره گیری از حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی به همراه حافظه رم ۳۲ گیگابایتی با قیمت ۱۵۰۰ دلاری خواهیم بود.

مک بوک پرو 13 اینچی اپل

مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل

تراشه انحصاری اپل و طراحی جدید با سرعت انتقال داده بالا به همراه ارتقا های فوق العاده برای این محصول باعث جذاب شدن و فوق العاده بودن این لپ تاپ دارد و می توان گفت بهترین ترکیب و حالت را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

سرعت ۵ برابری نسبت به نسل قبلی افزایش خواهد داشت و شاهد استفاده از سیستم عامل جدید هارمونی با ترکیب و اضافه شدن المان های جذاب به این لپتاپ باعث هر چه خاص شدن این محصول می باشد که اپل توانسته توانایی های قابل قبولی برای این محصول فوق العاده خاص به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر