شایعه شده مک بوک پرو ۱۴ اینچی در ماه آینده رونمایی می شود

همانطور که مک روموس گزارش می دهد، جان پروسر فاش کرد که اپل در ماه مه یک نسخه جدید ۱۳ اینچی مک بوک پرو را با نام j223 منتشر خواهد کرد.

جان پروس به ویژه گفت که مک بوک پرو جدید از طرحی شبیه به مک بوک پرو ۱۶ اینچی استفاده خواهد کرد. بنابراین صفحه نمایش به ۱۴ اینچ ارتقا خواهد یافت، در حالی که مجهز به پردازنده نسل دهم اینتل core است.

شایعه شده مک بوک پرو ۱۴ اینچی در ماه آینده رونمایی می شود

مک بوک پرو جدید

تحلیگر مشهور اپل، ژئو میژائو یک بار پیش بینی کرده بود که اپل مک بوک پرو و مک بوک ایر را با کیبورد مقراض در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ منشر خواهد کرد. ماه گذشته، مک بوک ایر جدید منتشر شد و با بازگشت صفحه کلید به سبک قیچی. در حال حاضر، فقط مدل های ۱۳ اینچی در خط محصول مک بوک باقی مانده است که آپدیت نشده اند. مک بوک پر. ۱۳ اینچی از صفحه کلید پروانه ای استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تالار های مربوط به اپل حقایق زیادی را اثبات می کنند که ثابت می کند مشکلات زیادی در صفحه کلید پروانه ای وجود دارد. پس از مدت طولانی استفاده، ممکن است مشکلاتی از قبیل چسبیدن به کلید یا عدم پاسخگویی وجود داشته باشد.

این باعث شد اپل یک برنامه تعمیر و نگهداری رایگان را در سال ۲۰۱۸ در سراسر جهان به اجرا در آورد. اپل با بازگشت به صفحه کلید قیچی مانند با صفحه کلید مجیک جدید در مک بوک پرو ۱۶ اینچی و مک بوک ایر ۱۳ اینچی این مشکل را حل کرد.

علاوه بر کیبورد، انتظار می رود که مک بوک پرو ۱۳ اینچی جدید با استفاده از تراشه نسل دهم اینتل که معماری ۱۰ نانومتری ساخته شده است، ساخته باشد.

پروس در گذشته اطلاعات فاش شده دقیق در مورد دستگاه های گوگل را به اشتراک گذاشته است. بنابراین هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم این اطلاعات قابل اعتماد هم هستند. اما به حقیقت پی بردن این اطلاعات باید تا ماه مه صبر داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر