مک بوک پرو ۱۶ اینچی دارای دو تاچ بار خواهد بود

مک بوک پرو ۱۶ اینچی دارای دو تاچ بار خواهد بود

در سایت رسمی اپل تصاویری از سیستم عامل مک کاتالینا منتشر شده است که روی یک لپ تاپ با طراحی جدید ساخته شده است. بیشتر مردم و خبرنگاران این لپ تاپ جدید را مک بوک پرو جدید اپل میدانند. در این عکس طرح جالب و متفاوتی نسبت به گذشته ساخته شده است.

در این لپ تاپ از تاچ بار و تاچ آیدی استفاده شده است که به زیبایی هر چه تمام این محصول کمک می کند. اپل در سری های قبلی، یکی از این تکنولوژی ها را به کار می گرفت اما در این سری امکان دارد که هر دوتا تکنولوژی مورد استفاده قرار بگیرد.

سایت ۹to5Mac که از تمامی محصولات اپل به صورت انحصاری رونمایی می کند و اونا رو به صورت اختصاصی بررسی می کند. این سایت تصاویر و اطلاعاتی درمورد اپل مک بوک پرو ۱۶ اینچی ارائه کرده است که نشان از استفاده تاچ آیدی و تاچ بار می باشد.

اپل در لپ تاپ های قبلی خود از تاچ آیدی استفاده می کرده است که این بار با اضافه شدن تاچ بار این تکنولوژی و قابلیت را ارتقا داده است. این بخش به صورت یک نوار آلومینیومی از در بالای کیبورد لپ تاپ مورد استفاده قرار گرفته است. به نظر می رسد اپل قصد دارد تا طراحی قرارگیری این محصول را به صورت انحصاری تغییر دهد.

اگر این طراحی اجرایی شود احتمال این وجود دارد ارگونومی کیبورد اپل تغییر کند و با طراحی دیگری به سراغ کیبورد های مک بوک پرو ۱۶ اینچی برویم. این تکنولوژی همراه دکمه فیزیکی خواهد بود که کنار تاچ بار در قسمت بالای کیبورد قرار خواهد گرفت. هنوز اطلاعات کافی درمورد قرارگیری این دکمه ها و تاچ آیدی انتشار نشده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مک بوک پرو 16 اینچی دارای دو تاچ بار خواهد بود

طراحی مجدد مک بوک پرو ۱۶ اینچی

طبق اطلاعاتی که از تیم طراحی اپل به بیرون منتشر شده است نشان می دهد که قرار نیست تغییرات زیادی در این محصول اجرا شود و همان اندازه ها و طراحی و قابلیت های سخت افزاری نیز در سری جدید این محصول دیده خواهد شد.

عکسی که در فضای مجازی و اینترنت درمورد این محصول پخش شده است نشان از وجود داشتن یک کلید فیزیکی کنار تاچ آیدی خواهد بود و به خاطر همین نیز انتظار می رود از طراحی جدید از سمت اپل شاهد باشیم، اپل همیشه برای محصولات جدید خود برنامه های زیادی را دارد و با طراحی های متنوع و متفاوت دیگر محصولات شرکت های مختلف را به چالش می کشد.

هنوز اطلاعات کافی و دقیقی درمورد این محصول از سمت اپل به بیرون درز نکرده است و انتظار می رود در ماه آینده در یک کنفرانس اختصاصی از سمت اپل معرفی شود و مشخصات طراحی و سخت افزاری این لپ تاپ را به بیرون انتشار خواهد کرد.

مهم ترین چیزی که وجود دارد این است که این محصول از دو تکنولوژی تاچ آیدی و تاچ بار به صورت همزمان استفاده خواهد کرد که این محصول را نسبت به سری های قبلی خود خاص تر و البته پر امکانات خواهد کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم اپل درمورد این محصول چیکار خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر