مک لارن اسپایدر ۷۲۰S با تیونینگ فیبر کربن بیشتر رونمایی شد

مک لارن اسپایدر ۷۲۰S با تیونینگ فیبر کربن بیشتر رونمایی شد

در آن شکی نیست که خودروی مک لارن ۷۲۰S یکی از بهترین و خاص ترین و البته جذاب ترین سوپر اسپورت های معروف دنیا می باشد و گفته می شود کمتر خودرویی پیدا می شود بتواند از زیبایی بی نهایت این خودرو استفاده کند و بهره مند شود.

تیونر های زیادی علاقه خاصی به ارتقا این خودرو به صورت انحصاری دارند و می توان گفت کمتر شرکتی وجود دارد که به فکر تیونینگ این خودرو فکر نکرده باشد، سال قبل Novitec با تیونینگ وحشتناک این خودرو باعث جذابیت بسیار خاص این خودرو شده بود.

امسال نیز یک تیونر روسی این خودرو را ارتقا داده است که با نام انحصاری اسپایدر ۷۲۰S Fury نامگذاری شده است که بیش از ۵۰ قطعه آن دارای فیبر کربن با کیفیت بالا و جدید می باشد که می توان گفت بیشتر فیبرکربن را میان دیگر خودرو های موجود در بازار این خودرو به خود اختصاص داده است.

خودرو مک لارن اسپایدر ۷۲۰S در دست تیونر روسی دچار اتفاقات بسیار زیادی از جمله طراحی شده است که می توان به کاربرد بیشتر فیبرکربن در قسمت های مختلف این خودرو اشاره کرد، یکی دیگر از کارایی زیبایی این خودرو اضافه کردن بخش های مختلف به پشت خودرو می باشد.

همچنین اضافه کردن رنگبندی سبز به این خودرو باعث شده است تا زیبایی چشم نوازی به این خودرو اضافه شود و به نوعی می توان گفت شاهد یک ترکیب خاص میان رنگ مشکی و سبز بوده ایم که این شرکت توانسته است آنرا پیاده سازی کند و زیبایی فوق العاده ای را به این خودرو اضافه کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مک لارن اسپایدر 720S با تیونینگ فیبر کربن بیشتر رونمایی شد

مشخصات مک لارن اسپایدر ۷۲۰S

این خودرو نسبت به نسخه اولیه خود پیشرفت های بسیار زیادی داشته است و در این تیونینگ نیز شاهد برخی از بروزرسانی های بسیار خاص در این خودرو قابل مشاهده است که باعث زیبایی بیش از اندازه این خودرو نسبت به دیگر تیونینگ های موجود برای این مدل می باشد.

مک لارن اسپایدر ۷۲۰S موتور ۴.۰ لیتری با قدرت ۹۰۰ اسب بخار می باشد که قدرت بسیار خاصی را برای خود به وجود آورده است و همین امر نیز باعث شده است تا این خودرو به عنوان یکی از قدرتمندترین خودرو های موجود در بازار جهانی محسوب شود.

این خودرو در طرح های مختلفی به فروش رسیده و می توان گفت بهترین های این خودرو مربوط به سال ۲۰۱۹ و این تیونینگ روسی می باشد که بسیار خاص و فوق العاده می باشد، قیمت اولیه این خودروی تیونینگ شده حدود ۷۱ هزار دلار می باشد و برای نسخه پیشرفته تر با طراحی بسیار فوق العاده حدود ۸۸ دلار می باشد که کمی گران تر از بقیه تیونینگ های این خودرو محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.