مک لارن P1 معرفی شد : طراحی فوق العاده

مک لارن P1 معرفی شد : طراحی فوق العاده

مک لارن یکی از شرکت هایی است که در تولید خودرو های اسپورت با طراحی های خاص معروف می باشد ، امروز این شرکت با ارائه ماشین جدید خود یعنی مک لارن P1 نشان داد حرف های زیادی در طراحی های مدرن و اسپورت برای ماشین ها وجود دارد.

این ماشین در کالیفرنیا و با چرخ هایی از جنس تیتانیوم و با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته شده است و بیشتر شبیه سفینه فضایی می باشد. این مدل خودرو از طراحی های مدرن اسپورت می باشد که از ترکیب تکنولوژی های مختلف و استفاده از طراحی های جذاب بر روی ماشین ها می باشد که واقعا زیبا جلوه می کند.

استفاده از چاپ سه بعدی در طراحی و ساخت تایر های این خودرو یک مزیت بزرگ و البته کم هزینه برای مک لارن می باشد که دیگر خودرو سازان از این قاعده جدا می باشند. مک لارن با طراحی های جذاب و ساخت خودرو هایی با امکانات و ویژگی های فوق العاده به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده در دنیا تبدیل شده است. مک لارن P1 معرفی شد ، بهترین خبر برای طرفداران طرح اسپورت.

این اولین بار در دنیا می باشد که از تایر های سه بعدی در یک خودرو استفاده می شود و می توان گفت طرح ابداعی این محصول توسط  مک لارن P1  معرفی شد می باشد. جنس این تایر ها نیز از ترکیب تیتانیوم و فیبر کربن سخت می باشد که برای مقاومت این لاستیک ها مورد استفاده قرار گرفته است.

مک لارن P1 معرفی شد : طراحی فوق العاده

بزرگترین طراحی مک لارن

شرکت مک لارن قبل از این طرح نیز با طراحی های جالب و زیبا صنعت خودرو سازی را به چالش کشیده بود اما این بار با تولید خودرو P1 تمامی رقبای خود را به صورت رسمی به مبارزه طلبیده است، چون این بار با طرحی آمده است که شاید دیگر شرکت ها توان طراحی این شکلی را نداشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مک لارن P1 معرفی شد ، این عنوان شاید یکی از شگفت انگیز ترین عنوان های خبری خودرو در این ماه باشد، چون مک لارن قبل از رونمایی این ماشین طرح های اولیه این خودرو را به صورت رسمی به بیرون انتشار کرده بود و انتظار می رفت این محصول با همین شکل و شمایل رونمایی شود.

شاید بیشتر مردم و کارشناسان این مدل طراحی را دوست نداشته باشند اما مک لارن با تولید طرح های ابداعی در دنیای خودرو باعث ایجاد رقابت و مبارزه شده است که این مبارزه باعث بالا رفتن کیفیت خودرو ها در سطح جهانی می باشد.

مک لارن با همکاری شرکت HRE توانسته است تایر های جالب و شگفت انگیز خود را طراحی و تولید کند و همین امر باعث شده است تا هم از نظر کیفیت و هم از نظر تکنولوژی ساخت این محصول نسبت به سایر محصولات سال ۲۰۲۰ متفاوت باشد.

مک لارن P1 معرفی شد : بهترین خبر برای طرفداران اسپورت

طرفداران خودرو های اسپورت عاشق طرح ها و رنگبندی های ابداعی هستند که همه ساله از طرف شرکت های مختلف تولید و ارائه می شوند. اما مهم ترین چیز میان این همه خودرو ، نوع کیفیت و شکل طراحی خودرو ها می باشد.

اگر همه این امکانات و ویژگی کنار هم باشند می توان گفت ایده آل ترین خودرو جهان تولید شده است اما اگر یکی فقط یکی از این امکانات و نکات در آن رعایت نشده باشند این نوع طراحی ها بعد از مدت کوتاهی از یاد ها خواهند رفت.

مک لارن چالش جدید ایجاد کرده است که هم خریداران و هم تولیدکنندگان قصد برتری بر مک لارن را ندارند و همین امر باعث شده است تا ما با خیالی آسوده این طراحی و سری مک لارن را به یکی از برترین خودرو های جهان معرفی کنیم. در زیر ویدیویی از بخش های رونمایی مک لارن P1 را مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

دانلود از آپارات

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر