مک لارن P1 GTR-18 تیونینگ لانزانته رونمایی شد

مک لارن P1 GTR-18 تیونینگ لانزانته رونمایی شد

شرکت انگلیسی مک لارن جزو تولیدکنندگان برتر خودرو در دنیا نمی باشد و در سری مجموعه خودرو های سوپر اسپورت و هیبریدی فعالیت می کند که شاهد عرضه و رونمایی خودرو های بسیار جذاب با قدرت های فوق العاده از سوی مک لارن هستیم.

نسخه P1 GTR-18 مک لارن یک خودروی سوپر هایپر کار محسوب می شود که در صنعت خودروسازی تولید شده است و فقط ۵۸ عدد از این خودرو در دنیا ساخته شده است که نشان از خاص بودن و کیفیت بسیار بالای این خودروی قدرتمند و فوق العاده دارد.

اما خاص ترین نکته درمورد این خودرو تیونینگ آن توسط لانزانته می باشد که شکل کلی و طراحی بیرونی این خودرو را به طور شگفت انگیزی افزایش می دهد و همین نیز باعث می شود تا شاهد یک شکل کلی بسیار زیبا به همراه برخی از مشخصات فنی ارتقا یافته باشیم.

مک لارن P1 GTR-18 تیونینگ لانزانته شکل خاصی را به خود گرفته است و این خودرو را نسبت به دیگر سری های موجود در بازار های جهانی را متمایز می کند. شرکت لانزانته بر روی بدنه این خودرو بیشتر کار کرده است و با اضافه کردن اجزای مختلف به قسمت های آن شکل بیرونی خودرو را تغییر داده است.

از نسخه تیونینگ شده فقط ۶ عدد به فروش خواهد رسید و هرکدام دارای رنگبندی های جداگانه خواهند بود و اصلی ترین رنگ آن که دو دستگاه وجود خواهد داشت رنگ نارنجی می باشد که ترکیب آن با رنگ مشکلی یک حس فوق العاده و جذابی را برای مخاطب به وجود می آورد.

مک لارن P1 GTR-18 تیونینگ لانزانته رونمایی شد

مک لارن P1 GTR-18 تیونینگ لانزانته

این نسخه رنگبندی خود را از خودرو های سری فرمول یک مک لارن الهام گرفته است و حتی بدنه این نسخه نیز مانند سری های فرمول یک دارای فیبرکربن می باشد که می تواند بر روی آن انواع رنگ ها و طرح های مکانیکی را به وجود آورد.

این خودرو در بخش فنی این ارتقا یافته است و قدرت موتور به ۹۸۶ اسب بخار رسیده است که قدرت بسیار زیادی را برای انتقال نیرو از موتور به چرخ ها را بسیار سریع می کند که قطعا اتفاقات بسیار جالب و فوق العاده ای را به وجود خواهد آورد و یک ترکیب عالی خواهد بود.

لانزانته برای تیونینگ این خودرو برنامه های زیادی را اجرایی کرده است و یکی از آنها قدرت بسیار بالای خودرو در شتاب گیری بوده است که حتی خود شرکت مک لارن توانایی اینگونه ارتقا شتابگیری خود را نداشته است که تیونر لانزانته توانسته است بهترین نوع را اجرایی کند.

قیمت اولیه این خودرو هنوز منتشر نشده است اما به احتمال زیاد قیمتی بالایی خواهد داشت و طرفداران اینگونه خودرو ها باید هزینه های زیادی را برای خرید اینگونه ماشین های سوپر اسپورت و هیبردی هزینه کنند که قطعا زیاد و رقم نجومی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع autoblog

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر