سنجش میزان اکسیژن خون در اپل واچ ۶ وجود خواهد داشت

سرانجام پس از آغاز به کار، بازار پوشیدنی در حال جلب توجه مشتری است. در حالی که سازندگان گوشی های هوشمند به آرامی در این بخش به تعداد خوبی دست می یابند، اپل واچ هنوز هم بر همه دستگاه های دیگر این بخش سلطنت می کند. شرکت مستقر در کوپرتینو از اولین اپل واچ موفق به غلبه بر چالش ها شد و به آرامی یک پایگاه کاربر محکم ایجاد کرد که برای هیچ یک دوم نیست.

به تازگی، اپل ویژگی ردیابی خواب بسیار درخواستی را در واچ او اس و همچنین ردیاب شستشوی دستی کاملا به موقع معرفی کرد. هر دو ویژگی توسط سری رسمی اپا واچ ۶ هنوز پشتیبانی می شود.

حال، گزارش جدید نشان می دهد که ساعت هوشمند جدید با نشان دهنده میزان اکسیژن خن بسته بندی شده است. بار دیگر، این ویژگی ها در زمان عالی به بازار عرضه می شوند. از ان گذشته، ما هنو در میان همه گیری کووید-۱۹ زندگی می کنیم.

بر اساس گزارش جدید دیجی تایمز، اپل واچ سری ۶ در پاییز سال ۲۰۲۰ به همزاه سری آیفون ۱۲ وارد بازار می شود. در این گزارش آمده است که ASE تایوان سفارشات اصلی برای یک سنسور SiP را در اپل واچ بعدی وارد کرده است. علاوه بر این، در این انتشار آمده است که پوشیدنی جدید دارای ویژگی حسگر های زیستی برای نظارت بر شرایط خواب، میزان اکسیژن خون است.

اپل واچ 6
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین قادر به اندازه گیری ضربان قلب، ضربان قلب و همچنین فیبریلاسیون دهلیزی خواهد بود. گفته می شود که پوشیدنی شامل شتاب سنج مبتنی بر MEMS و همچنین زیروسکوپی برای اندازه گیری دقیق است.

احتمال وجود سنسور میزان اکسیژن خون در آینده، چند هفته پیش پس از فاش شدن کد iOS 14، ورود سنسور جدید ظاهر شد. علاوه بر موارد ذکر شده، مینک چی کو، اپل واچ سری ۶ با LCP برای صفحه مدار منعطف عرضه می شود. این باعث بهبود بیشتر ساعت هوشمند خواهد شد.

اپل به عناوین خبر داد تا فاش کند که سری آیفون ۱۲ کمی بعد از وقت معمول عرضه می شود. این شرکت نتوانست توضیجی دقیق درباره این تاخیر ارائه دهد. با این حال، دشوار نیست که بیماری همه گیر کووید-۱۹ را به عنوان کاتالیزور اصلی در نظر بگیرید. یک بار که خانواده آیفون کمی دیرتر از اواخر امسال به بازار می آیند، دلایل کافی داریم که باور کنیم سری اپل واچ دنبال خواهد شد. ما احتمالا در روز های آینده چیز های بیشتر خواهیم شنید.

پوشیدنی جدید خواهد آمد تا قلمرو اپل در بازار ساعت های هوشمند تثبیت کند. احتمالا بازار در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ رقابتی تر خواهد شد. بسیاری از شرکت مانند ردمی به این روند پیوستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitimes

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر