میزان فروش می بند ۶ از مرز یک میلیون دستگاه فراتر رفت

غول چینی، شیائومی اخیر آخرین بند هوشمند خود را با نام شیائومی می بند ۶ منتشر کرده است. صبح دیروز، مدیر عامل شیائومی، لی جون از طریق یک پست در ویبو اعلام کرد که فروش رسمی می بند ۶ از یک میلیون دستگاه فراتر رفته است. اخیرا این شرکت جعبه هدایای یادبودی محدودی از بند های هوشمند خود را رونمایی کرده است. این جعبه شامل می بند ۶ و بند های نسل قبلی آن است. با این حال، شیائومی هنوز اعلام نکرده که این جعبه را در معرض فروش می گذارد یا نه.

فروش می بند 6

تاریخته بند های شیائومی

شیائومی حدود هفت سال است که در بازار بند های هوشمند حضور دارد. این فعالیت از سال ۲۰۱۴ با انتظار می بند ۱ شروع شد. این بند از نظارت بر تمرینات و کیفیت خواب پشتیبانی می کرد. این بند دارای صفحه نمایش نبود و دارای برچست قیمتی ۱۲ دلار بود.

نسل دوم با عنوان می بند در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد. این دستگاه بر خلاف نسل اولی با صفحه نمایش اولد ۰.۴۲ اینچی همراه بود و از عملکرد بیشتری نسبت به نسل قبلی پشتیبانی می کرد. برخی از آن ها شامل روشن کردن صفحه با بالا بردن دست و تشخیص ضربان قلب است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در سال ۲۰۱۸، شیائومی به طور رسمی می بند ۳، نسل سوم می بند را به بازار عرضه کرد. این دستگاه طراحی براق با شکل کنسولی و صفحه نمایش بزرگتر بود. صفحه نمایش آن می تواند ۲۴ حرف چینی را نشان دهد و برای اولین بار در سری بند های شیائومی دارای نسخه NFC بود. نسخه استاندارد با برچسب قیمتی ۲۶ دلار و نسخه NFC دار ۳۱ دلار روانه بازار شد.

نسل چهارم یعنی می بند ۴ در سال ۲۰۱۹ راهی بازار شد. این محصول دارای یک صفحه نمایش آمولد رنگی است. نسخه استارنداد همانند نسل قبلی ۲۶ دلار و نسخه NFC دار ۳۵ دلار قیمت داشت.

شیائومی می بند ۵ که نسل پنج بند های شیائومی است در سال ۲۰۲۰ عره شد. اندازه صفحه و روشنایی آن نسبت به نسل های قبلی بهتر بو. این نسخه همچنین دارای بخش شماره گیری بود و از شارژ مغناطیسی پشتیبانی می کند. نسخه استاندارد می بند ۲۹ دلار و نسخه NFC دار آن ۳۵ دلار به فروش می رسد.

در بهار ۲۰۲۱، شیائومی از نسل ششم بند های خود یعنی می بند ۶ رونمایی کرد. این بند دارای یک صفحه نمایش کامل آمولد با کاهش ۵۰ درصد حاشیه ها است. ویژگی های جدیدی مثل عملکرد نظارت بر سطح اکسیژن خوب به آن اضافه شد. قیمت نسخه استاندارد آن ۳۵ دلار و نسخه NFC دار ۴۳ دلار می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر