مینی ون Sienna تویوتا یک انتخاب فوق العاده

مینی ون Sienna تویوتا یک انتخاب فوق العاده

به مناسبت سالگرد تاسیس بخش مینی ون شرکت تویوتا، این شرکت ژاپنی از نسخه جدید این خودرو رونمایی کرد، طراحی جذاب و قابل قبول برای یک خودرو ون و همچنین ترکیب آن با حالت آفرود از جمله مزایای قابل توجه و خاص این خودرو به شمار می رود.

سری مینی ون شرکت تویوتا از سال ۱۹۹۰ تا به امروز تولید شده و توانسته خود را به عنوان یکی از بخش های بزرگ و مهم شرکت ژاپنی تویوتا تبدیل کند. جدیدترین نسل خودروی سیه نا از فناوری های بروز و طراحی جذاب بهره مند شده و ظاهر خوبی نیز به همراه دارد.

ترکیب خودروی ون و آفرود نوآوری است که شرکت تویوتا در نسل جدید این سری ایجاد کرده که مورد استقبال رسانه و کاربران زیادی قرار گرفته است، خط تولید این خودرو جزو بزرگترین سری های دنیا به شمار می رود که ۲۴ ساعت فعالیت می کند و طی سال تعطیلی ندارد.

مینی ون Sienna تویوتا از تمامی لحاظ خودروی برتری نسبت به هم رده های خود در بازار است و همین عملکرد مثبت و قابل قبول باعث شده تا تبدیل به یکی از خاص ترین خودرو های شرکت ژاپنی تویوتا کرده و طرفداران زیادی نیز از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندازه مناسب و داشتن قابلیت های یک ون ایده آل باعث شده تا شاهد خروجی قابل قبول و بسیار مناسب برای این شرکت باشیم که در بالاترین سطح و با فناوری های روز دنیا ساخته شده تا طرفداران خودرو های آفرود و گردشگری انتخاب مناسبی داشته باشند.

مینی ون Sienna تویوتا

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید جادار بودن و استفاده راحت از این خودرو باعث شده تا برای اجرای کمپینگ های مختلف و در سراسر دنیا جزو محبوب ترین و گزینه های اصلی باشد که هر کاربری را به سمت خود جذب می کند.

قیمت اولیه این نسخه ۲۵۰ هزار دلار اعلام شده و در بازار های جهانی به صورت رسمی آغاز به فروش کرده و مرکز اصلی این فروش ها نیز از قاره اروپا آغاز شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر