مینی کامپیوتر ازراک رونمایی شد:کوچک اما قدرتمند

مینی کامپیوتر ازراک رونمایی شد:کوچک اما قدرتمند

شرکت ازراک علاوه بر رونمایی محصولات فوق العاده قدرتمند در حوزه سخت افزار این بار دست به یک کار بسیار حرفه ای و قدرتمند زده و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جذاب و بی نظیر از سوی این شرکت هستیم که یک محصول جذاب را رونمایی کرده است.

مینی کامپیوتر این شرکت از قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه ای برخوردار است و گفتنی است این شرکت توانسته عملکرد جذاب و مناسبی را از خود به نمایش بگذارد و در نهایت شاهد یک خروجی بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت حرفه ای و قدرتمند هستیم.

توانایی های قابل قبول و همچنین بسیار پیشرفته این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد.

مینی کامپیوتر ازراک دارای تراشه داخلی AMD رایزن ۴۰۰۰U می باشد که برای چنین کامپیوتری یک مزیت جذاب هوشمندانه ای محسوب می شود و در بالاترین سطح کیفی قرار دارد و قطعا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و ایده آل دیگری از سوی این شرکت خواهیم بود.

این مینی کامپیوتر از تمامی لحاظ در بالاترین سطح کیفی قرار دارد و می توان گفت بهترین عملکرد را از خود به نمایش می گذارد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار هوشمندانه ای از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و خاص خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مینی کامپیوتر ازراک رونمایی شد

ویژگی ها و حالت هایی که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و می توان گفت می تواند در برخی از موارد، برابری کاملی با کامپیوتر های بزرگ داشته باشد که نشان از قدرتمند بودن این محصول فوق العاده خاص و جذاب دارد.

ازراک مشخصات فنی زیر را برای این مینی کامپیوتر قدرتمند در نظر گرفته است که در بالاترین سطح ممکن از سوی این شرکت می باشد:

  • AMD Ryzen 4000U پردازنده
  • Dual-Channel DDR4-3200MHz Memory
  • HDMI, D-Sub
  • Ultra M.2 2280 Slot (NVMe)
  • ۲.۵″ SATA 6Gb Hard Drive
  • M.2 For Wi-Fi
  • ۱ x USB 3.2 Gen1 Type-C
  • ۴ x USB 3.2 Gen1 Type-A + 2 x USB 2.0
  • SD Card Reader
  • ۲۶mm Height, 0.7 Liter Compact size

در نهایت می توان گفت این محصول فوق العاده قدرتمند می تواند گزینه مناسبی برای استفاده متعدد در مکان های مختلف باشد و این نهایت قدرت ازراک را در تولید محصولات سخت افزاری به طور کامل به نمایش می گذارد که در عین خاص بودن بسیار جذاب و ایده آل می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر