شیائومی می بند ۵ تصدیق و می بند ۴C هم تایید شد

شیائومی می بند ۵ که بسیاری زمان طولانی است که انتظارش را می کشند و به نظر می رسد که رونمایی آن چندان هم دور نیست. در وب سایت NCC، جایی که وجود این گجت گواهی شده است، دوباره دیده شد. علاوه بر این، تایید شیائومی می بند ۴C که یه مدل جدید است و اخیرا توسط ردمی معرفی شده است را داریم.

شیائومی می بند ۵ تصدیق و می بند ۴C هم تایید شد

شیائومی می بند ۵ ساعت هوشمند جدید شیائومی است که قبلا هم در خبر ها فاش شده است. ما همچنین این را هم می دانیم که می بند ۴C به زودی رونمایی می شود که این یک گجت ربراندد است که قبلا توسط ردمی منتشر شده است که قبلا توسط ردمی منتشر شده است.

ما تایید این گجت دوم را هم داریم، که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. که در وب سایت یکی از اپراتور های اندروزیایی مشاهده شد. این کجت دارای کد HMSH01GE است و بنابراین همان باند زیر مارک آن است.

بیایید باز به می بند ۵ برگردیم. ساعت جدید چینی در وب سایت NCC با شماره مدل XMSH10HM دیده شده است. دو نسل قبلی این دستگاه هم دارای شماره مدل های XMSH07HM و XMSH5HM بودند.

به همین دلیل به ما این حس را می دهد که با آخرین نسخه از این گجت سر و کار خواهیم داشت. خود این ساعت هم کمی اطلاعات برای ما فاش می کند. ولی با این حال، فرایند صدود گواهینامه به ما امکان می دهد که این را فرض کنیم که رونمایی آن باید در همین نزدیکی ها باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

می توان حدس زد که رونمایی ساعت های هوشمند شیائومی می بند ۵ و می بند ۴C چندان دور نیست. اخیرا، هوامی تایید کرد که چنین تجهیزاتی در اواخر سال جاری رونمایی خواهد شد.

با این حال، ما هنوز تاریخ تقریبی اولین نمایش این ساعت را نمی دانیم. همچنین ممکن است هر دو دستگاه به طور مستقل به بازار عرضه شوند و دلیل خاصی وجود ندارد که آنها را محبور به رونمایی همزمان کند.

می بند 5

می بند ۵ باید با نمایشگر ۱.۲ اینچی همراه باشد. این یک صفحه نمایش بزرگتر از صفحه نمایش ۰.۹۵ اینچی استفاده شده در می بند ۴ است.

به یاد دارید که ردمی بند از یک صفحه نمایش رنگی اولد مربع شکل استفاده می کند. این صفحه نمایش ۱.۰۸ اینچ است و ۷۲ گزینه دارد. این بند در چهار رنگ مشکی، آبی، قرمز و قهوه ای در دسترس خواهد بود.

به طور کلی، طراحی این بند هوشمند شبیه به هواوی/آنر بند و رلمی بند است که اخیرا رونمایی شده اند. این باند دارای درگاه USB-A است و از باتری با عمر ۱۴ روز پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع indiashopps

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر