شایعه: می میکس ۴ دوربین زیر نمایشگر خواهد داشت

شایعه: می میکس ۴ دوربین زیر نمایشگر خواهد داشت

شیائومی در سال های اخیر تلاش زیادی برای ساخت دوربین سلفی پنهان و یا همان زیر صفحه نمایش داشت و در نسخه های متعدد قصد اجرایی کردن این حالت را داشت که متاسفانه هیچکدام از آنها به تولید انبوه و حتی نسخه اولیه نرسید و در حد یک رندر و یک ایده جذاب نابود شد.

حالا بعد از نام های می ۱۰ اولترا، می ۱۱ اولترا نوبت به می میکس ۴ رسیده تا نام اینکه احتمالا از دوربین سلفی زیر صفحه نمایش استفاده کند پیدا کرده است. ترکیب صفحه نمایش با لنز دوربین سلفی مشکل بزرگ و اساسی خواهد بود که دامن شیائومی را خواهد گرفت و می‌تواند هزینه های زیادی داشته باشد.

گوشی می ۱۱ اولترا شیائومی با قیمت ۹۳۰ دلار عرضه شده و گران ترین گوشی شیائومی در بازار محسوب می‌شود و احتمال اینکه می میکس ۴ با این فناوری قیمت بالایی داشته باشد بسیار زیاد است و دلیل آن استفاده از فناوری های نسل جدید و بروز است که توسط این شرکت چینی انجام خواهد گرفت.

مشخصات فنی می میکس 4 با دوربین زیر نمایشگر

می میکس ۴ دوربین زیر نمایشگر خواهد داشت و یا نخواهد داشت، سوال بزرگی است که باید شیائومی جواب آن‌را بدهد. رندر هایی از سوی HoiINDI برای گوشی می میکس ۴ منتشر شده است که نشان دهنده استفاده از فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر و نمایشگر دوم در کنار دوربین اصلی همانند گوشی شیائومی می ۱۱ اولترا است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در این حالت اگر با درستی همراه باشد، در کنار غیر فعال بودن دوربین سلفی هیچ بریدگی و یا ناچ در صفحه نمایش نخواهیم بود و همچنین در صورت فعال شدن دوربین سلفی شاهد نمایان شدن لنز دوربین سلفی برای عکاسی خواهیم بود. این ترکیب از چند سال گذشته در فکر شیائومی بود، اما بخاطر نبود فناوری لازم و شرایط مورد نیاز جاجرایی نشده است.

مشخصات فنی می میکس ۴ با دوربین زیر نمایشگر

پنل صفحه نمایش قطعا با فناوری جدید ساخته خواهد شد و طبق شایعات منتشر شده، شیائومی در نظر دارد که هم این فناوری را اجرایی کند و در کنار آن شاهد افزایش کیفیت صفحه نمایش باشیم که واقعا کار بسیار دشواری خواهد بود که شیائومی در مواجه با آن هزینه های زیادی صرف خواهد کرد.

مشخصات سخت‌افزای بسیار جذابی برای این گوشی در نظر گرفته شده و به احتمال زیاد شاهد بهره‌مند شدن از فناوری شارژ ۱۲۰ وات به همراه باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت از سوی شیائومی برای این نسخه باشیم. تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ نیز جذابیت این محصول را تا چند برابر افزایش خواهد داد. شارژ بیسیم ۸۰ واتی هم که برای این نسخه در نظر گرفته شده بسیار هیجان انگیز و فوق‌العاده خاص است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر