می میکس ۴ پرو مکس اولین گوشی تاشو شیائومی خواهد بود

راس یانگ، بنبازگذار شرکت های تحقیقاتی Display Supply Chain Consultants و DisplaySearch، اطلاعات اختصاصی مربوط به اولین گوشی تاشو شیائومی را منتشر کرده است. به گفته وی، اولین گوشی تاشو شیائومی با نام می میکس ۴ پرو مکس منتشر خواهد شد.

چاز یک طرف، این امر غیرمنتظره به نظر می رسد، زیرا تنها گوشی های هوشمند اسلادی در این خط تولید ارائه شده اند. از طرف دیگر، این کاملا منتطقی است، با توجه به اینکه این شرکت همیشه در حال تست فناوری های جدید در خط شیائومی می میکس است.

می میکس ۴ پرو مکس اولین گوشی تاشو شیائومی خواهد بود

علاوه بر این، او گزارش داد که صفحه نمایش شیائومی می میکس ۴ پرو از فناوری Star Optoelectronics Technology چینی بهره مند است. این دستگاه با صفحه به بیرون تا می شوأ، خودی معروف به شباعت های هواو میت ایکس اس اشاره می کند وی افزود: صفحه نمایش دستگاه تا می شود و اندازه ان هم ۶.۳۸ اینچ خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پیش از این گزارش شده بود که صفحه نمایش اولین گوشی های هوشمند تاشو شیائومی توسط سامسونگ تامین می شود. این تحلیلگر تایید می کند که سامسونگ در آینده صفحه نمایش های تاشو را برای گوشی هوشمند دیگر به جز شیائومی هم عرضه خواهد کرد.

شیائومی برای اولین بار نمونه اولیه یک گوشی تاشو را در اوایل سال ۲۰۱۹ به نمایش گذاشت، اما این سازنده چینی دو سال است که یک دستگاه تجاری را منتشر نکرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر