نامگذاری خودروی جدید مازراتی امروز انجام می شود

نامگذاری خودروی جدید مازراتی فردا انجام می شود

شرکت ایتالیایی مازراتی چند سالی می باشد که دست به تغییر محصولات خود نزده است و در تولید خودرو های سوپر اسپورت در بازار های جهانی کم حضور بوده است و همین نیز باعث شده است تا سهام این شرکت به طور قابل محسوس افت داشته باشد.

حالا بعد از مدت ها این شرکت ایتالیایی تصمیم گرفته است تا با طراحی خودرو جدید خود به بازار و رقابت بین سری خودرو های سوپر اسپورت دنیا بازگردد، یکی از رقبای سر سخت این شرکت و سری خودرو های مازراتی، شرکت و سری تویوتا می باشد که دست به تولید خودرو های سوپر اسپورت زده است.

رقابت حساس و بسیار نزدیکی میان برند های معتبر در خودرو سازی وجود دارد که در بخش خودرو های اسپورت و سوپر اسپورت فعالیت می کنند و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که همه خودرو ها در تمامی برند ها با کیفیت های بسیار بالایی عرضه خواهند شد.

شرکت مازراتی در خبری که در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرده است و در آن اشاره به این دارد که قرار است امروز شاهد نامگذاری خودروی جدید مازراتی خواهیم بود که از قابلیت های سوپر اسپورت بهره مند خواهد بود.

مازراتی به طور رسمی اعلام کرده است آماده است تا نام خودروی جدید خود را طی مراسمی امروز مشخص کند که به نظر می رسد در کنار آن نیز اخبار و اطلاعات دیگر درمورد این خودرو و سری های جدیدی که این شرکت قرار است آنهارا تولید کند منتشر خواهد کرد.

نامگذاری خودروی جدید مازراتی امروز انجام می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نامگذاری خودروی جدید مازراتی : تحولی در شرکت ایتالیایی

شرکت ایتالیایی قرار است طی مراسمی در کشور ایالات متحده و در ساعت محلی ۲:۲۰ دقیقه نامگذاری این خودرو را اعلام خواهد کرد که مازراتی این کنفرانس را به طور زنده در پلتفرم های پخش آنلاین پوشش خواهد داد و علاقمندان می توانند با مراجعه به آنها این مراسم را تماشا کنند.

هنوز اطلاعات این مراسم فاش نشده است اما خبر های زیادی درمورد نام خودروی جدید مازراتی وجود دارد، یکی از محکم ترین خبر ها در این مورد نامگذاری (آلفیری) برای خودرو جدید مازراتی می باشد. این نام در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت مازراتی بر روی خودرو های سوپر اسپورت قرار داد.

از هفته گذشته شاهد اخبار و شایعات زیادی درمورد این خبر در شبکه های مجازی بوده ایم که از سوی برخی از کارشناسان و رسانه های معتبر صنعت خودروسازی منتشر شده است که یکی از محتمل ترین آنها سوخت الکتریکی بودن این خودرو می باشد که به احتمال زیاد اینگونه نیز خواهد بود.

به احتمال زیاد این خودرو جدید مازراتی یک جایگزین بسیار مناسب برای سری های گذشته این شرکت ایتالیایی خواهد بود و گفته می شود احتمال این وجود دارد که مازراتی بتواند این خودرو را تا نمایشگاه خودروی ژنو که تا چند ماه آینده برگزار خواهد شد رونمایی کند.

سری جدید خودروی مازراتی در حال طراحی می باشد

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر