پوکو پاپ بادز ، نام اولین بادز پوکو خواهد بود

هفته گذشته پوکو نظر سنجی در توییتر را شروع کرد و از هواداران خواست تا به نام اولین ایربادز های بی سیم این برند رای دهند. اطلا بحث سختی نبود زیرا اکثریت زیادی از هواداران به گزینه پوکو پاپ بادز رای دادند.

به هملین دلیل، این نام اولین بادز های بی سیم برند پوکو خواهد بود. یک بار دیگر، این محصول ممکن است فقط یک محصول جدید نسبت به محصول منتشر شده موجود شیائومی در بازار باشد.

نظر سنجی توییتر حدود ۲۱۰۰۰ رای کسب کرده بود، که پیروزی با ۴۲.۴ درصد آرا به حدود ۹۰۰ نفر می شود در دست پوکو پاپ بادز بود. دومین گزینه انتخاب شده برتر هم پوکو فانکز با ۲۷.۹ درصد که حدود ۶۰۰۰ نفر می شود، بود.

گزینه سوم پوکو موو بادز با ۲۳.۹ درصد یا تقریبا ۵۱۰۰ رای بود. گزینه چهارم و آخرین گزینه موجود در لیست هم مونیکر کلیپ باد بود که تنها ۵.۸ درصد آرا را به دست آورد، که هنوز بدان معنی است که حدود ۱۲۰۰ نفر هم نظر داشتند که این گزینه بهترین نام برای اولین بادز این برند است.

پوکو پاپ بادز ، نام اولین بادز پوکو خواهد بود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پوکو پاپ بادز

طبق گزارشات، بادز های جدید پوکو چیزی منحصر به فرد نخواهد بود. ظاهرا این بادز همان می ایر داتز ۲ SE شیائومی است اما با آرم پوکو. در چین هم این بادز های با قیمتی بیش از ۱۶۹ یوان فروخته می شوند.

این قیمت می تواند نشان دهد که در هندوستان حدود ۱۷۹۹ روپیه (۲۴ دلار) قیمت خواهند داشت. با این حال ما باید منتظر رونمایی از این موضوع باشیم تا مطمئن شویم که پوکو چنین استراتژی ارزان قیمت را در هند رونمایی خواهد کرد.

این شرکت شهرت خود را با محصولات ساخته شده که امکانات بالایی نسبت به قیمت ارائه می دادند، به دست آورده است. بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بادز های پوکو راه گوشی های هوشمند این برند را در پیش خواهند گرفت یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر