نام ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ تایید شد

نام ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ تایید شد

گزینه های بسیار زیادی برای نامگذاری نسخه جدید ساعت سامسونگ وجود داشت و رسانه ها نام های زیادی برای این نسخه گذاشته بودند که بلاخره توسط یکی از سازمان های ارائه گواهینامه تایلندی نام گلکسی واچ ۳ را برای نسخه جدید ساعت های سامسونگ اعلام کرد.

این نام نشان دهنده ادامه سری و نسخه گلکسی واچ سامسونگ می باشد که با همان شکل و قیافه اما با ارتقا مشخصات همراه خواهد بود که می تواند برای برخی از کاربران جذاب و برخی دیگر نباشد، نسخه حال حاضر در بازار نسخه گلکسی واچ اکتیو ۲ می باشد.

یک مزیت عالی این اعلام اسم برای کاربران حس خوبی برای کاربران و خریداران می باشد که تا حدی از خرید خود درمورد نسخه جدید خبر دارند و همین نیز باعث می شود تا خریداران از نهایت بررسی و انتخاب آگاهانه اقدام به خرید ساعت جدید هوشمند سامسونگ بکنند.

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ به احتمال زیاد دارای صفحه نمایش چرخان خواهد بود که باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون باشیم که از سوی سامسونگ برای کاربران ارائه داده خواهد شد تا یک ساعت جذاب محسوب شود.

وجود اندازه های ۴۱ و ۴۵ میلی متری برای این ساعت نیز از ویژگی های آن محسوب می شود که نشان دهنده اندازه پایین صفحه نمایش آن می باشد و باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اندازه و سایز های متوسط برای این ساعت هوشمند باشیم که قرار است به زودی رونمایی شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نام ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 تایید شد

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳

هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات فنی و زمان دقیق رونمایی این ساعت هوشمند اعلام نشده است و اگر همه اتفاقات بدون هیچ مشکل پیش برود قطعا شاهد رونمایی سه محصول قدرتمند و جذاب از سوی سامسونگ در یک بازه زمانی خواهیم بود.

احتمال اینکه مراسم Unpacked سامسونگ در ماه آگوست با رونمایی محصولاتی همچون گلکسی نوت ۲۰ و گوشی گلکسی فولد ۲ به همراه ساعت هوشمند جدید سامسونگ یعنی گلکسی واچ ۳ خواهیم بود که به احتمال زیاد به صورت آنلاین و رسمی برگزار خواهد شد.

بدون تعارف این نسخه جدید یک ساعت هوشمند بی رقیب در بازار های جهانی خواهد بود و سامسونگ نسل جدیدی از محصولات هوشمند خود را راهی بازار های جهانی خواهد کرد تا یک انتخاب هوشمندانه ای را در سال جدید به سبد محصولات خود اضافه کند که بازار خوبی نیز به همراه خواهد داشت.

سامسونگ در نسخه دوم این ساعت هوشمند از بهترین ترکیب استفاده کرده بود و امیدواریم تا در نسخه جدید نیز از فناوری ها و طراحی بسیار جذاب استفاده کند تا شاهد یک ساعت هوشمند بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت کره ای برای کاربران و خریداران باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر