نحوه فعال کردن نایت مود در اینستاگرام

نحوه فعال کردن نایت مود اینستاگرام

 اجرای برنامه هایی مانند اینستاگرام در حالت نایت مود ، مزایای زیادی وجود دارد. این می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند (همانطور که گوگل کشف کرده است) ، شب ها روی چشمان راحت تر است و شاید مهمتر از همه ، این فقط جالب به نظر برسد.

توسعه دهندگان در ماه های اخیر در تلاش اند تا برنامه های خود را با طرح های جدید رنگی آپدیت کنند و اینستاگرام یکی از جدیدترین گزینه ها برای به دست آوردن این حالت است.

با این وجود ، فعال کردن حالت تاریک برای اینستاگرام به آسانی تلنگر سوئیچ در برنامه نیست و هنوز در دسترس همگان نیست. همانطور که سرپرست اینستاگرام آدام مصری در یک توئیت خاطرنشان می کند ، شما باید از آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه – یعنی اندروید ۱۰ یا iOS 13 – برای بهره‌مندی از تنهای تاریک استفاده کنید:


از امروز می توانید اینستاگرام را در نایت مود البته در ios 13 یا اندروید ۱۰ استفاده کنید . نایت مود یا حالت تاریکی را بر روی تلفن خود روشن کرده و امتحان کنید . ۸ اکتبر ۲۰۱۹ اموزش نحوه فعال کردن نایت مود در اینستاگرام .


پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر اتفاقی بیفتد که یکی از آن سیستم عامل ها را داشته باشید ، هنگام فعال کردن حالت تاریک گسترده دستگاه ، اینستاگرام به طور خودکار رنگ را تغییر می دهد. هیچ راهی برای فعال کردن حالت نایت مود در خود اینستاگرام وجود ندارد ، اما امیدوارم با آپدیت های آینده تغییر کند .

حالت نایت مود در ios 13 را فعال کنید .

۱. تنظیمات تلفن خود را باز کنید
۲. “نمایش و روشنایی” را انتخاب کنید
۳. برای تغییر موضوع روی “تاریکی” ضربه بزنید
۴. اینستاگرام را راه اندازی کنید

حالت نایت مود در اندروید ۱۰ را فعال کنید .

۱. تنظیمات تلفن خود را باز کنید
۲.حرکت به پایین به “نمایش”
۳. ضامن “تم تاریک” را فعال کنید
۴. اینستاگرام را راه اندازی کنید

*)*با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی *(*

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.