نایت مود جستجو گوگل بلاخره اضافه شد

نایت مود جستجو گوگل بلاخره اضافه شد

شرکت گوگل برای رنگبندی صفحه نمایش خود از فناوری ها و تکنولوژی های جدید بهره مند برده است و از سال ۲۰۱۹ طرح این مسئله به وجود آمده بود که شاهد یک محصول بسیار قدرتمند و فوق العاده از سوی این شرکت برای کاربران باشیم.

حالت دارک مود یا همان نایت مود قرار بود سال قبل به جستجو های گوگل در بخش موبایل اضافه شود که با تغییر بسیار زیادی نیز مواجه شد اما از امروز بلاخره به طور گسترده برای کاربرانی که از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند عرضه شده است.

هنوز عرضه این حالت به طور کامل انجام نگرفته است و باید منتظر ماند و دید که تا کی به طور کامل برای تمام کاربران عرضه خواهد شد، مدیر ارشد گوگل اعلام کرده است به زودی شاهد عرضه کامل این قابلیت بر روی تمامی پلتفرم های کاربران خواهیم بود.

نایت مود جستجو گوگل یک حالت بسیار جذاب و زیبا از نظر ظاهری برای کاربران گوگل می باشد که در استفاده از جستجوگر این شرکت می توانند یک طراحی و شکل کلی بسیار زیبا و جالبی را شاهد باشند که در راستای رابط کاربری طراحی و ساخته شده است.

مشکلاتی نیز برای عرضه این نسخه وجود دارد که باعث می شود تا برخی از کاربران در دسترسی به این حالت دچار مشکل شوند که بسیار تاسف برانگیز می باشد و اکثر کاربران تلفن همراه توانایی دسترسی به این قابلیت را در این وضعیت نخواهند داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نایت مود جستجو گوگل بلاخره اضافه شد

عرضه نایت مود جستجو گوگل

تنها مشکل بزرگ این قابلیت، عرضه این حالت برای سیستم عامل های اندروید ۱۰ و iOS 13 می باشد که برای کاربرانی که از نسخه های پایین تر استفاده می کنند دچار مشکل خواهند شد و این باعث می شود تا شاهد اتفاقات متفاوتی از سوی این شرکت باشیم.

همچنین گفته می شود این قابلیت برای نسخه iOS ۱۲ نیز عرضه خواهد شد که کاربران می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات جستجوگر گوگل این حالت را فعال سازی کنند که در کل باعث می شود تا اتفاقی بسیار فوق العاده و جذاب از نظر طراحی را شاهد باشیم.

در کل باید بگیم این حالت می تواند به عنوان یک نسخه بتا برای تمامی کاربرانی که شرایط گفته شده را داشته باشند عرضه شود و این باعث می شود تا حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای برای کاربران گوگل بیافتد و از حالت های مختلف آن نهایت استفاده را ببرند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر