نبرد انویدیا با کرونا با هوش مصنوعی و ابر رایانه ها

نبرد انویدیا با کرونا با هوش مصنوعی و ابر رایانه ها

شرکت های فناوری بسیار زیادی برای مقابله با ویروس کرونا کمک های نقدی و غیر نقدی زیادی انجام داده اند و از مهم ترین آنها می توان به اهدای یک میلیون ماسک اپل و کمک های نقدی فیسبوک اشاره کرد که از مهم ترین اخبار این بخش بوده اند.

امروز نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات سخت افزاری و کارت های گرافیکی قدرتمند یعنی انویدیا نیز به این گروه پیوست و قرار شد با ارائه انواع خدمات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کمک بسیار زیادی بکند که قطعا مفید و کمک خوبی خواهد بود.

قرار بر این شده است که انویدیا با اختصاص دادن حدود ۳۰ ابر رایانه خود در دست متخصصان و دانشمندان برای کشف واکسن کرونا ویروس کمک کند و بر این اساس دانشمندان می توانند با دسترسی به کامپیوتر های قدرتمند انویدیا تحقیقات خود را به صورت رسمی انجام دهند.

نبرد انویدیا با کرونا قطعا جزو خاطره انگیزترین مقابله های یک شرکت فناوری با یک بیماری می باشد که در تاریخ ثبت خواهد شد و دلیل ماندگاری آن کمک بسیار بزرگ انویدیا برای شناسایی و کشف واکسن کرونا می باشد که قطعا کمک بسیار زیاد و بزرگی خواهد بود.

اختصاص دادن سرور های قدرتمند این شرکت به شناسایی داروی این ویروس می تواند سرعت کشف این داروی این ویروس را به طور کاملی ارائه دهد و همین نیز باعث می شود تا اتفاقات بسیار جذاب و جالبی در این وسط برای کشف دارو و واکسن ویروس کرونا شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نبرد انویدیا با کرونا با هوش مصنوعی و ابر رایانه ها

نبرد انویدیا با کرونا با هوش مصنوعی

شرکت انویدیا اعلام کرده است با اختصاص دادن سرور های مرکزی این شرکت یعنی رایانه های SaturnV به صورت ابری در دست دانشمندان کمکی خواهد بود که این شرکت می تواند آنرا انجام دهد که واقعا کمک بزرگی محسوب می شود.

داده های موجود در این ابر رایانه ها و دیگر داده هایی که توسط دانشمندان به این ابر رایانه ها منتقل خواهند شد، قطعا کمک بسیار بزرگی برای رفع شیوع ویروس کرونا خواهد داشت و به احتمال زیاد در روز های آینده شاهد کشف واکسن این ویروس خطرناک باشیم.

اختصاص دادن سرور های قدرتمند باعث خواهد شد تا قدرت پردازش داده ها و اطلاعات به طور کافی انجام بگیرد و ما شاهد این باشیم که این ابر رایانه ها باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار جالبی برای کشف واکسن کرونا ویروس بیافتد و قطعا هم مفید و خوب واقع خواهد شد.

هنوز واکسن یا درمان کاملی برای این ویروس مشخص نشده است اما امیدواریم به زودی و با رعایت کردن موارد بهداشتی گفته شده این ویروس را شکست دهیم و به زودی هیچ مشکل خاصی برای افراد جامعه مخصوصا مردم ایران نیافتد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. amir میگه

    هوش مصنوعی، ادم فک میکنه دیگه انگار نسل بشر داره منقرض میشه واقعا باید یه ربات یا هوش مصنوغی انسانو نجات بده؟؟؟؟؟

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر