نتایج تست انتوتو آیفون ۱۲ / پرو فاش شد

در سال های اخیر، بنچمارک انتوتو ایده از از عملکرد دستگاه های جدید را به کاربران ارائه داده است. با این حال، دانش عمومی است که تست انتوتو به عملکرد واقعی گوشی های هوشمند تبدیل نمی شود.

چند پارامتر وجود دارد که روی تست انتوتو تاثیر می گذارد، یکی از آنها اندازه رم است. اپل اخیرا سری پرچمدار خود یعنی سری آیفون ۱۲ را منتشر کرده است.

این سری دارای چهار گوشی هوشمند است که شامل آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲، آِیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس می باشد. این گوشی ها از تراشه A14 بیونیک استفاده می کنند.

طبق پایگاه داده انتوتو، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو تازه واردان آن هستند. این لیست معیار های عملکرد گوشی های هوشمند را به ما ارائه می دهد. حال بیایید نگاهی به امتیازات انتوتو برای دو جدید بیندازیمو ببنیم که آنها با کدام گوشی اندرویدی قابل مقایسه است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیفون ۱۲ در انتوتو تنها با ۴ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شود. در آخر هم که این گوشی دارای iOS 14.1 است. بر اساس این لیست، این دستگاه نمره انتوتو کلی ۵۶۴،۸۹۹ را کسب کرده است. رکورد تست پردازنده، پردازنده گرافیکی، رابط کاربری و طریقه ساخت ۱۶۷۸۹۴، ۲۰۱۰۸۵، ۱۰۵۶۷۷ و ۹۰۲۴۳ است.

در مورد آیفون ۱۲ پرو هم که این دستگاه با ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایتی حافظه داخلی ارائه می شود. این گوشی در بخش نرم افزار همان سیستم عامل آیفون ۱۲ را به کار می گیرد. در کل تست انتوتو این گوشی نمره ۵۷۲۱۳۳ را کسب کرده که به ترتیب در بخش پردازنده، پردازنده گرافیکی، رابط کاربری و طریقه ساخت ۱۶۷۴۳۷، ۱۹۶۸۱۲، ۱۱۴۴۶۲، ۹۳۴۲۲ را ثبت کرده است.

جالب اینجاست که زمانی که نوبت امتیازات انتوتو می رسد، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از پردازنده کواکلام اسنپدراگون ۸۶۵ عقب تر هستند. اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس بیش از ۶۰۰،۰۰۰ امتیاز می گیرد. این نشان می دهد که از نظر عملکرد کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس از A14 بیونیم جلوتر است.

سری آیفون ۱۲ با ۴ و ۶ گیگابایت رم ارائه می شود. البته از آنجا که آِون ۱۲ با ۴ گیگابایت رم همراه است، انتظار نمی رود آیفون ۱۲ مینی از همان ظرفیت استفاده کند. مدل های پرو از همان رم ۶ گیگابایت استفاده خواهند کرد. ما در حال حاضر آِفون ۱۲ پرو را با ۶ گیگابای رم داریم بنابراین پرو مکس از همن مقدار رم استفاده خواهد کرد.

برای کسانی که در جریان نیستند، آیفون ۱۲ پرو مکس هم با ۶ گیگابایت رم در بنچمارک انتوتو مشاهده شده است. طبق گزارش اخیر، اپل مجبور است با سری آِیفون ۱۲ خصوصا مدل های پرو سود زیادی کسب کند. اگر چه این شرکت هدست و شارژر را برداشته است، اما این برای جبران هزینه متحمل شده به واسطه ۵G، صفحه نمایش اولد و آپدیت های حافظه کافی نیست. اپل این بار باید با سود نسبتا کمتری کنار بیاید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر