نحوه تنظیم و استفاده از ایموجی در آیفون

با خواندن این پست میتوانید قادر خواهید بود ایموجی خود را بسازید

نحوه تنظیم و استفاده از ایموجی در آیفون

کاریکاتور های اشخاص را که این روزا بیشتر در فضای مجازی پیچیده شده است و در مکالمات گروهی ظاهر می شوند ، این کاریکاتور ها به میموجی معروف هستند . آنها اساسا انیموجی قابل تنظیم هستند و می توانند به شکل تصاویر متحرک یا برچسب های ساده باشند .

برای ایجاد یک انیموجی ، به سخت افزار سازگار نیاز خواهید داشت . البته در آیفون این قابلیت بعد از آیفون X ست بنابر این آیفون ایکس ، ایکس آر ، ایکس اس ، و همچنین در میان مکس ها ۱۱ ، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس و آخرین آیپد یعنی آیپد پرو ۲۰۱۸ این قابلیت را ارائه می دهد این قابلیت به سنسور فیس آیدی و فناوری موجود در این دستگاه ها متکی است تا بتواند حالت و ابعاد صورت را ردیابی کند . پس اگر گوشیتان به فیس آیدی مجهز باشد ، می توانید با این آموزشی که ما ارائه می دهیم می توانید از ایموجی خودتان را بسازید .

بعد از تنظیم و فعال سازی این قابلیت نه تنها ساده خواهد بود ، بلکه واقعا هم سرگرم کننده است به شما امکان می دهد سبک منحصر به فرد خود را برای اشتراک گذاشتن بادوستان خود ثبت کنید . توجه داشته باشید که تنطیم میموجی فقط در آیفون و آیپد امکان پذیر است .

۱. به پیام رسانی بروید

استفاده از ایموجی در آیفون

به بخش پیام رسانی خود رفته و به یک پیام رسانی جدید را شروع کنید . در نوار ابزار برنامه در زیر جایی که می خواهید یک پیام را تایپ کنید (درست بالای صفحه کلیدتان) ، آیکون های زیادی پیدا خواهید کرد . برای شروع ، روی دکمه انیموجی ضربه بزنید همان دکمه ای که یک میمون کوچک روی آن قرار دارد .

۲. یک ایموجی را انتخاب کنید

به شما خیلی از چهره حیوانات ارائه می شود ، اما سعی کنید حواستان پرت نشود به همان اندازه که فکر می کنید جالب است. متوجه خواهید شد که چهره شما را تقلید می کنند لبخند بزنید ! با انگشت خود را به سمت چپ صورت بکشید و با یک دکمه بزرگ به علاوه آن گزینه ای برای یک ایموجی جدید خواهید دید . برای اضافه کردن چهره تازه ، آن را فشار دهید و سرگرمی شروع می شود.

۳. خلاقیت به خرج دهید

از اینجا گزینه های زیادی به شما ارائه می شود . شما می توانید در صفحه باز شده تن خود ، پوست و لک های پوستی خود را تغییر دهید و سپس گزینه های برای مو ، شکل سر ، موهای صورت و موارد دیگر وجود دارد . به سادگی بر روی گزینه خود ضربه بزنید و به عنوان ایموجی خود را به زندگی قبل از خیلی از چشم خود را تماشا کنید و حتی مطابق با عبارات خود .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

۴. همه جزئیات در تصویر زیر نمایان است

استفاده از ایموجی در آیفون

فراموش نکنید که به ذرات موجود در میموجی خود وارد شوید .مجموعه ابزار های ایجاد بسیار عمیق تر از چیزی است که فکر می کنید . به عنوان مثال می توانید خال های روی صورتتان را بپوشانید . خوشبختانه شما می توانید برای تنظیم روشنایی آن ، به هر رنگی ضربه بزنید ، بنابراین همه آنها را به سمت سیاه روشن کنید . همانطور هم که در زیر می بینیید .

۵. اشتراک گذاری کنید

گوش را در سمت راست قرار دهید ، و سلام پرس تو شما میموجی دارید ! اکنون فقط با فشار دادن دکمه ضبط کنید . پس از اتمام کار ، می توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید ، یا حذف کنید و دوباره امتحان کنید .

۶. استیکر ها را بچسبانید

استفاده از ایموجی در آیفون

این تنها کاری نیست که اکنون می توانید انجام دهید . اگر سمت صفحه کلید معمول ایموجی خود بروید ، خواهید یافت که در حال حاضر برچسب های ایموجی را در سمت چپ دارید . اینها انیمیشن نیستند ، اما برخی از عبارت منحصر به فرد را ارائه می دهند . به نظر می رسد ذهن منفجر چقدر زیبا به نظر می رسد . اگر به دکمه … ضربه بزنید ، ارسال بیشتری نیز خواهید یافت .

۷. چه کسی زیر این ایموجی های پنهان شده است ؟

سر انجام ، یک ترفند جالب دیگر وجود دارد که می توانید با میموجی خود انجام دهید . اگر از طریق ویدیو تماس فیس تایم برقرار می کنید ، افکت ها را فشار داده و میموجی خود را انتخاب کنید تا دیجیتالی را که دوست دارید ماسک باشد را بپوشید ، حرکات و عبارات شما نیز ردیابی می کند ، و در حالی که در ابتدا کمی نا خوشایند است به دلیل وسعت مطلوب آن ، برای سرگرمی نیز خوب است .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر