نرم افزار جدید Olympus برای تبدیل دوربین به وب کم

نرم افزار جدید Olympus برای تبدیل دوربین به وب کم

شرکت Olympus برای اینکه کاربران خود بتوانند از دوربین های این شرکت به عنوان وب کم استفاده کنند نرم افزار جدیدی را ارائه داده است که کاربران این شرکت بتوانند با متصل کردن دوربین خود به دستگاه های شخصی خود این کار را انجام دهند که می تواند خاص و جذاب باشد.

نام نرم افزار عرضه شده OM-D Webcam می باشد که می توان گفت یک رابط بسیار جذاب میان دوربین و لپ تاپ و کامپیوتر های رومیزی می باشد که در کل باعث می شود تا کیفیت قابل قبول و بسیار جذابی برای بلاگر و این دسته از کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد.

کاربران با استفاده از پورت USB-C می توانند دوربین را به کامپیوتر خود متصل کنند و بعد از آن با انجام دادن برخی از تنظیمات اولیه، این توانایی را پیدا می کنند که با حالت ضبط تصاویر و ویدیو های بسیار قدرتمند بجای وب کم با نرم افزار جانبی را خواهند داشت.

نرم افزار جدید Olympus یک رابط بسیار خاص میان دوربین های این شرکت می باشد که باعث می شود تا کاربران این شرکت بتوانند برای اجرای برخی از برنامه های خود از قابلیت کاربردی این شرکت استفاده کنند و کار های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

تمامی کاربران این شرکت توانایی استفاده از این حالت را نخواهند داشت و فقط برخی از دوربین های این شرکت توانایی این را خواهند داشت که بتوانند به بهترین شکل ممکن از این حالت و قابلیت استفاده کنند که می تواند بسیار خاص و البته جذاب باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
نرم افزار جدید Olympus برای تبدیل دوربین به وب کم

نرم افزار جدید Olympus

این شرکت نام دستگاه هایی که از این قابلیت استفاده خواهند کرد را معرفی کرده و نام دوربین هایی مانند OM-D E-M1X ، OM-D E-M1 ، OM-D E-M1 Mark II ، OM-D E-M1 Mark III و OM-D E-M5 Mark II می باشد که برای این دوربین ها این قابلیت راه اندازی شده است.

این محدودیت موقتی خواهد بود و برای دیگر محصولات این شرکت به زودی عرضه خواهد شد و المپوس اعلام کرده برای بهبود کیفیت و رابط کاربری استفاده از این حالت آپدیت جدیدی را ارائه خواهد کرد که با دیگر دوربین های این شرکت همراه خواهد بود و عرضه خواهد شد.

نرم افزار ارائه شده با همکاری این شرکت و دیگر توسعه دهندگان می باشد که به احتمال زیاد برای موبایل های هوشمند نیز برای استفاده از حالت دوربین عرضه شود که می تواند قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای کاربران خود باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر