نرم افزار رایزن کنترلر عملکرد لپتاپ را نشان می دهد

نرم افزار رایزن کنترلر عملکرد لپتاپ را نشان می دهد

بلاخره از سوی شرکت AMD شاهد یک نرم افزار جامع و بسیار کاربردی هستیم که عملکرد دستگاه را مورد سنجش قرار می دهد و از تمامی لحاظ در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان حساب ویژه ای روی آن بازکرد که واقعا جذاب و فوق العاده می باشد.

تمامی حالت ها و همچنین ویژگی های این نرم افزار بسیار قدرتمند باعث می شود تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده جامع از سوی این شرکت باشیم که دسترسی شما را برای ادیت و اجرایی کردن برخی از تنظیمات سخت افزاری باز می گذارد.

اگر تراشه داخلی شما از پردازنده انحصاری AMD باشد که می توان گفت بهترین ترکیب ممکن را از خود به نمایش می گذارد و شما می تواند عملکرد کلی دستگاه را مشاهده کنید و در برخی از موارد نیز میتوانید قابلیت ها و کارکرد های متفاوتی به دستگاه تعریف کنید.

نرم افزار رایزن کنترلر یک گزینه بسیار مناسب و هوشمندانه ای می باشد که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای و ایده آل شده است.

این اولین نرم افزار رسمی از سوی AMD می باشد که با زبان سی پلاس و همچنین اوپن سورس نوشته شده تا کاربران بتوانند نسبت به دستگاه خود تغییرات و همچنین خواسته های خود را اجرایی و عملی کنند و در نهایت شاهد خروجی بسیار قدرتمند و فوق العاده خاص باشند.

نرم افزار رایزن کنترلر

نرم افزار رایزن کنترلر

تمامی حالت ها و قابلیت هایی که گفته شد به همراه قابلیت های ایده آل این نرم افزار ترکیب دلخواه هر کاربر برای دسترسی کامل به اطلاعات سخت افزاری و همچنین نرم افزاری را به کاربران خود منتقل می کنند که واقعا خاص و بسیار جذاب و ایده آل هستند.

تمامی قابلیت ها و توانایی ها در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و هر کاربری در هر سطحی از توانایی می تواند از ویژگی های جذاب و قابل توجه این نرم افزار استفاده کند، نظر شما درمورد این نرم افزار قدرتمند و بسیار روان چیست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر