نسخه ارزان قیمت گلکسی زد فلیپ به زودی تولید می شود

نسخه ارزان قیمت گلکسی زد فلیپ به زودی تولید می شود

منابع نزدیک به سامسونگ اعلام کرده اند این شرکت کره ای قصد دارد به زودی اتفاقات بسیار فوق العاده ای را در حوزه گوشی های موبایل رقم بزند و یک گوشی تاشو با قابلیت های بسیار زیاد را با قیمت پایین راهی بازار های جهانی بکند.

نسخه جدید این گوشی ها ممکن است ادامه دار نسل گلکسی زد فلیپ سامسونگ باشد که می تواند جذابیت فوق العاده ای به همراه داشته باشد و شاهد این حالت بسیار مناسب و خاص از سوی شرکت سامسونگ برای گوشی های تاشو با قیمت میان رده ها باشیم.

این اتفاق باعث می شود تا کاربران عادی نیز توانایی دسترسی به محصولاتی با کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت پایین باشند که یک حالت بسیار خاص و جذابی برای تمامی کاربران گوشی موبایل در دنیا محسوب می شود که واقعا عالی و خاص می باشد.

نسخه ارزان قیمت گلکسی زد فلیپ گفته می شود به زودی در خط تولید سامسونگ به کار گرفته خواهد شد و قرار است به عنوان یک محصول بسیار شاخص و فوق العاده مورد استفاده قرار بگیرد و حالت های بسیار خاصی را از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ توانایی های بسیار بالا و زیادی را به خود اختصاص داده است و همین کار باعث پیشرفت و اتفاقات خاص برای این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تولیدکننده بزرگ دنیای موبایل های هوشمند و بسیار جذاب شده است.

نسخه ارزان قیمت گلکسی زد فلیپ

نسخه ارزان قیمت گلکسی زد فلیپ

این محصول می تواند بسیار جذاب و فوق العاده باشد و می توان گفت عملکرد عالی و خاص این شرکت را به نمایش می گذارد که به بهترین شکل ممکن مورد استفاده و طراحی قرار گرفته است که عملکرد خاص شرکت سامسونگ را به نمایش می گذارد.

این شرکت کره ای توانایی های بالایی در ساخت گوشی های هوشمند دارد و این بار نیز شاهد این خواهیم بود که طراحی بسیار جذاب و انقلابی این شرکت برای این گوشی نیز بسیار خاص و جذاب خواهد بود که به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر