نسخه بتا توییتر با حساب گوگل ادغام خواهد شد : ورود بدون درج اطلاعات

نسخه بتا توییتر با حساب گوگل ادغام خواهد شد : ورود بدون درج اطلاعات

کاربران اندرویدی از این به بعد توانایی این را خواهند داشت که به حساب کاربری خود در توییتر بدون وارد کردن اطلاعات و تنها با داشتن حساب کاربری گوگل به طور مستقیم وارد این شبکه اجتماعی شوند. همانطور که ۹to5Google ادعا کرده است این روش در نسخه بتا فعال است.

این نسخه هنوز به مرحله اجرایی نرسیده و توییتر در حال تست این بخش است و برای برخی کاربران در دسترس قرار گرفته است. این حالت علاوه بر آسودگی در لاگین به سیستم، باعث افزایش امنیت حساب کاربری و همچنین یکپارچه سازی برای بخش ورود در سیستم گوگل خواهد شد.

بجای ورود اطلاعات و دریافت رمز از کاربر، یک لایحه امنیتی قوی میان سرور های گوگل و توییتر ایجاد خواهد شد و کاربر با تایید حساب کاربری گوگل خود تمامی مراحل به صورت سیستمی انجام خواهد گرفت و یک ارتباط ایمن و بدون مشکل میان سرور های هر دو شرکت ایجاد خواهد شد.

نسخه بتا توییتر با حساب گوگل ترکیب خوبی خواهد بود و یک روند مثبتی نیز محسوب خواهد شد. حتی اگر حساب کاربری توییتر ندارید، با استفاده از این روش دیگر نیازی به احراز هویت نخواهد بود و به طور مستقیم به حساب کاربری گوگل خود در جیمیل متصل خواهید شد و دیگر نیازی به درج اطلاعات مانند رمز عبور، نام حساب کاربری و کلی اطلاعات دیگر نخواهید بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسخه ۹.۳.۰-beta.04 فعلا این قابلیت را دارد و از فروشگاه گوگل پلی قابل دانلود است که طبق گفته شرکت به صورت منطقه ای مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برخی کاربران به این قابلیت دسترسی خواهند داشت و نسخه اصلی به صورت آپدیت قرار خواهد گرفت.

نسخه بتا توییتر با حساب گوگل

این قابلیت در فیسبوک، اینستاگرام و کلی شبکه اجتماعی وجود دارد و توییتر نیز قصد دارد برای راحتی و افزایش ایمنی حساب کاربری کاربران خود این روش را اجرایی کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد تا یک خروجی هیجان انگیز و بسیار جالب و قابل قبول را اجرا کند.

اتفاقات به وجود آمده در سطح مناسبی ارائه می‌شود و همین اتفاقات باعث به وجود آمدن اتفاقات هیجان انگیز برای کاربران این شبکه اجتماعی خواهد بود. به نظر شما چنین قابلیتی باعث افزایش رضایت کاربران و همچنین دسترسی کاربردی برای آنها خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر